Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Mierovo - 1.kolo

  • Mierovo 101, Mierovo
ID: #6070

Popis nehnuteľnosti:


Predmet dražby sa nachádza na pozemku s parc. č. 86 v kat. ú. Mierovo, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, v zastavanom území obce, v obytnej centrálnej časti. Jedná sa o budovu s jedným nadzemným podlažím, čiastočným podpivničením, valbovou strechou, bez využitia podkrovia.

 

Rok zahájenia užívania predmetu dražby je od roku 1969.

Na rodinnom dome nebola počas jeho užívania vykonávaná potrebná pravidelná údržba. Údržba prvkov krátkodobej životnosti v súčasnej dobe je zabezpečovaná.

1. Podzemné podlažie

Prvé podzemné podlažie dispozične pozostáva z jednej neobytnej miestnosti skladu.

  Osadenie podlažia je v priemernej hĺbke do 2,00 m, bez zvislej izolácie. Zvislé konštrukcie podlažia sú z monolitického železobetónu, deliace priečky nie sú. Vnútorné omietky sú vápenné štukové. Stropná konštrukcia podlažia je monolitická železobetónová, s rovným podhľadom. Schody do pivnice majú drevenú nosnú konštrukciu, mäkké drevo bez podstupníc. Okno je kovové s jednovrstvým zasklením. Podlaha v miestnosti je z betónovej mazaniny. Elektroinštalácia podlažia je svetelná ako i motorická. Rozvod vody je z oceľového potrubia.

Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

1. NP

Dispozičné riešenie 1. NP - nachádza sa tu chodba, dve izby, kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa, komora.

Základy sú betónové monolitické s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Podmurovka je z monolitického betónu,                                 s priemernou výškou 0,45 m. Obvodové murivo nadzemného podlažia murované z plynosilikátových tvárnic v skladobnej hrúbke 0,37 m. Vnútorné nosné steny murované taktiež z plynosilikátových tvárnic v skladobnej hrúbke 0,30 m, nenosné priečky hrúbky 0,15 m, so vápennou hladkou omietkou. Strop nad prízemím je drevený trámový s rovným podhľadom, horným a dolným dreveným záklopom. Strecha rodinného domu je valbová, so stojatou stolicou, nosná konštrukcia strechy je z dreveného krovu, s krytinou z pálených škridiel jednodrážkových. Oplechovanie strechy nie je vyhotovené, ostatné klampiarske konštrukcie (parapety a pod.) sú z obojstranne pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú na všetkých priečeliach vápenno-cementové (zdrsnené), obklady nie sú vyhotovené. Výplne okenných otvorov sú nové okná drevené zdvojené s doskovým ostením. Vstupné dvere do domu sú drevené presklené, vnútorné dvere sú hladké plné alebo presklené dýhované osadené do kovových zárubní. Podlahy podlažia v obytných miestnostiach sú palubovky, v ostatných miestnostiach je jednoduchá kameninová dlažba. Elektroinštalácia je len svetelná. Dom je napojený na verejný rozvod elektro NN, zdrojom vody je vlastná studňa v pivnici. Kanalizácia je z liatinového potrubia. Vykurovanie podlažia je lokálne, kachlami na tuhé palivá. Rozvod vody v dome len studenej z oceľového potrubia. Vybavenie kuchyne : sporák na tuhé palivá, drezové umývadlo nerezové. Vnútorné vybavenie - nenapojené, neuvažuje sa. Vodovodná batéria je nerezová ostatná. Elektrický rozvádzač je s poistkami.

Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 27 525 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom v obci Lok / ZĽAVA 25% Nová 132/25, Lok

  • 120.62m2
dražba 24 400 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Obid - 1. kolo Bottova 4026/1, Obid

  • 144.82m2
  • 3
dražba 23 800 €

Byty - 2 izbový byt Dražba dvojizbového bytu - Brezová pod Bradlom - 1.kolo Dolné Lúky 364/3, Brezová pod Bradlom

  • 56.46m2
  • 2