Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Rudník - 1. kolo

  • Rudník 37, Rudník
ID: #6184

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom č. 37

 je samostatne stojaci, murovaný , s jedným nadzemným podlažím,  čiastočne podpivničený, so sedlovou strechou . Je  napojený na vodovodnú sieť obce, vykurovaný je plynovým kotlom, odkanalizovaný je do žumpy .

Suterén:

Osadenie do terénu  v priemernej  hĺbke nad  1 m do 2 m so  zvislou izoláciou,  murivo murované z monolitického betónu , deliace konštrukcie  tehlové,  vnútorné  omietky hladké vápenné, stropy železobetónové, fasádne omietky do 1/3 omietanej plochy steny brizolit  2 strán.  Dlažby z cementového poteru, svetelná a motorická elektroinštalácia. Rozvod studenej vody z pozinkovaného potrubia rozvod zemného plynu, kanalizácia z kameninového potrubia, vodovodná batéria 1 ks ostatná.

Prízemie: Základy  sú betónové bez  vodorovnej izolácie podmurovka  betónová v priemernej výške nad 50 cm do 100 cm, murivo murované z  pórobetónových tvárnic   hr. 45 cm z 1 strany zateplené 6 cm polystyrénom, deliace konštrukcie z pórobetónových tvárnic hr. 30 cm, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy trámčekové s podhľadom.  Valbová  strecha  s krytinou z cementových drážkoviek,  klampiarske konštrukcie strechy pozinkovaného  plechu úplné, klampiarske konštrukcie ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny brizolit  zo 4 strán.  Dvere hladké , okná plastové s 2-vrstvovým zasklením, žalúzie kovové. Podlahy obytných  miestností laminátové, dlažby a podlahy ostatných miestností z keramickej dlažby. Ústredné vykurovanie teplovodné,  panelové radiátory. elektroinštalácia  svetelná , televízny rozvod, rozvod vody z pozinkovaného potrubia teplej a studenej, rozvod zemného plynu . Kanalizácia z  kameninového potrubia do žumpy. Zdrojom teplej vody je elektrický bojler, zdrojom vykurovania je plynový značkový kotol lokálne   a 2 ks kachieľ na tuhé palivo. Vybavením kuchyne je drezové umývadlo nerezové a kuchynská linka na báze dreva.  Vnútorným vybavením je vaňa plastová , umývadlo a sprcha. Vodovodné batérie sú 2 ks páková nerezová so sprchou  a 2 ks páková nerezová, záchod je splachovací bez  umývadla v kúpeľni.  Vnútorné obklady  sú kúpeľne, vane, sprchy, WC a kuchyne,  elektrický rozvádzač  je   s  automatickým istením.

Pôvodná časť domu bola postavená v r. 1947, v r. 1975 bola pristavená  kúpeľňa s WC  a zádverie. Dom je  neužívaný a jeho údržba je zanedbaná.

Hospodárska časť

 je  prízemná, pozostáva z 1 miestnosti, vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 30 cm z  pálenej tehly. Stropy sú trámčekové s  podhľadom,  krov hambálkový, krytina  je škridlová, žľab z pozinkovaného plechu.  Vonkajšie  i vnútorné omietky  sú hladké vápenné, dvere hladké,  okná dvojité  rámové.  Podlahy z cementového poteru , elektrické osvetlenie.

Prístrešok

 je  prízemná,   pozostáva z 1 miestnosti. Základy sú betónové, zvislé konštrukcie murované hr. muriva 15 cm z  pálenej tehly,  krov hambálkový, krytina  strechy plechová pozinkovaná. Vonkajšie   omietky sú  hladké vápenné,   podlahy hrubé betónové,  plechové vráta.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 54 375 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Veľké Ripňany - 2. kolo Hlohovecká 163/307, Veľké Ripňany

  • 300.00m2
  • 6
dražba 55 200 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Medzev - 1. kolo Revolučná 374/37, Medzev

  • 143.00m2
  • 2
dražba 52 000 €

Byty - 4 izbový byt Dražba bytu a nebytového priestoru - Kremnica - 1. kolo P. Križku 387, Kremnica

  • 91.00m2
  • 4