Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Semerovo - 1.kolo

  • Semerovo 294, Semerovo
ID: #6103

Popis nehnuteľnosti:


Všetky údaje ohľadom rozmerov, konštrukčného vyhotovenia a vybavenia rodinného domu s.č.294 sú prevzaté z technického popisu predloženého Znaleckého posudku č.79/2015 vypracovaného Ing. Jánom Chovancom,ktorého fotokópia sa nachádza v prílohách k posudku.

Jedná sa o jednopodlažnú, čiastočne podpivničenú stavbu rodinného domu s.č.294 situovanú na pozemkovej parcele č.925/9,ktorá začala byť užívaná v roku 2001,t.j.vek – 19 rokov.

Rodinný dom s.č.294 by mal obsahovať podľa pôdorysu prízemia z predloženého Znaleckého posudku č.79/52015 Ing. Jánom Chovancom nasledovné miestnosti a priestory :

a/Suterén /I.PP/ - kotolňu.

B/Prízemie /I.NP/ - tri izby, obytnú halu, kuchyňu, kúpeľňu+WC, špajzu, sklad, pracovňu, chodbu, krytú terasu, garáž, vstupné zádverie a vstupné zádverie z dvora

Pravidelná bežná údržba rodinného domu zrejme nebola v posledných rokoch vykonávaná, čo je zvonka vidno na zastrešení i klampiarskych konštrukciách.

Nakoľko obhliadka nehnuteľnosti nebola jej vlastníkom umožnená, nie je vylúčené že súčasné vnútorné vybavenie domu je totožné s popisom uvedeným v Znaleckom posudku č.79/2015, ktorý vypracoval Ing. Ján Chovanec.

Prístrešok pred vstupom do RD na p.č.925/9

Jedná sa o prístrešok pred vstupom do rodinného domu spredu vo dvore od ulice, ktorý začal byť užívaný spolu s rodinným domom v roku 2001,t.j.vek – 19 rokov.

Technický popis – betónový základ s podmurovkou, zvislú nosnú konštrukciu tvoria spredu tri kovové stĺpy na ktorých je uchytený pultový krov tvoriaci jeho zastrešenie. V zadnej časti je konštrukcia krovu uchytená do predného obvodového múra. Pultový krov s podbitím je pokrytý ťažkou keramickou škridlou, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, podlaha je z keramickej dlažby.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 69 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 2. kola dražby domu - Nálepkovo Letná 353/47, Nálepkovo

  • 266.00m2
  • 4