Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Trenčín - pripravujeme 2. kolo

  • Matice slovenskej 386/36A, Trenčín-Istebník, Trenčín
ID: #6258

Popis nehnuteľnosti:


pripravujeme 2. kolo dražby

Predmetom dražby je rodinný dom s.č.386, ktorý bol daný do užívania v roku 2005. Dom je postavený v zástavbe s ďalším rodinným domom rovnakého typu. Prístup k domu je cez pozemok KN p.č. 310. Na tento pozemok je zriadené vecné bremeno právo prechodu a prejazdu.

Je postavený na rovinatom pozemku KN p.č. 311/4. Je prístupný priamo z miestnej prístupovej komunikácie – ulice Matice Slovenskej cez pozemok KN p.č. 310.  Je postavený na betónových základoch s izoláciou. Obvodové murivo je vyhotovené z tvárnic Ytong, priečky z toho istého materiálu. Strop nad I.NP je betónový v podkroví je strop drevený trámový s rovným podhľadom. Krov je tvorený drevenou hambálkovou sústavou s krytinou betónovou Bramac. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky boli v deň obhliadky vyhotovené len v zadnej časti domu ( na báze umelých látok bez farebnej úpravy).

Dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizáciu a plyn.

Vstup do domu je cez pristavené vstupné zádverie. Na zádverí je strecha plochá s krytinou natavované asfaltové pásy. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : zádverie, chodba so schodiskom do podkrovia, technická miestnosť, obývacia izba s spojená s kuchyňou. Okná sú v dome plastové, dvere hladké plné, vstupné dvere do domu sú na báze plastov. Elektroinštalácia – svetelná aj motorická. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : - v izbe s kuchyňou - laminátová plávajúca podlaha, v ostatných miestnostiach - keramická dlažba, schody betónové s povrchom z PVC. Vykurovanie domu je panelovými radiátormi. V technickej miestnosti sa nachádza plynový kotol, zásobník na ohrev TÚV a keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Vyhotovený ej keramický obklad stien.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka dĺžky 4,35m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s elektrickou rúrou a digestorom. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

V podkroví sa nachádza chodba so schodiskom, kúpeľňa s WC a dve izby. Z izieb je prístupný balkón o ploche 4m2. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v izbách – PVC, v chodbe - PVC, v kúpeľni s  WC – keramická dlažba. Vnútorné úpravy povrchov – vápenné omietky hladké, dvere hladké plné aj s čiastočným presklením, okná plastové. Elektroinštalácia –svetelná.

V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou a WC so spodnou nádržkou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC. Vykurovanie je oceľovými radiátormi.

Dom bol v deň znaleckého zamerania v dobrom technickom stave, primeranom bežne vykonávanej údržbe a veku stavby.

Prestrešená terasa

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1