Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Výčapy-Opatovce - 1. kolo

  • Hlavná 48/98, Výčapy-Opatovce, Výčapy-Opatovce
ID: #6245

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom s.č.48 na parcele č.8/2

Jedná sa o jednopodlažnú stavbu rodinného domu s.č.48 situovanú na pozemkovej parcele č.8/2,ktorá začala byť užívaná v roku 1949,t.j.vek – 73 rokov. Prístavba k jeho zadnej bočnej časti bola realizovaná v roku 1970 - uzavretý pôvodný gánok, súčasná vstupná chodba a časť kuchyne – jedáleň, realizovaná bola i kúpeľňa + WC s inštaláciou vody zo studne a odkanalizovaním do žumpy vo dvore. Vek prístavby – 52 rokov (1970).

Stavba rodinného domu bola v roku 2016 jej súčasným vlastníkom zvnútra rekonštruovaná. Počas tejto rekonštrukcie bola čiastočne zmenená i pôvodná vnútorná dispozícia domu do jeho súčasnej podoby. Pôvodné drevené okná boli vymenené za plastové, urobené boli nové vnútorné úpravy povrchov stien, vnútorné keramické obklady, nášlapné vrstvy podláh, osadené boli nové vnútorné i vstupné dvere. Nanovo boli realizované vnútorné inštalácie vody, kanalizácie, plynu i elektroinštalácie, urobené bolo ústredné vykurovanie, v časti

nové sadrokartónové podhľady stropu i s výklopným schodiskom na povalu.

Urobená bola nová kúpeľňa + WC s vnútorným vybavením, do kuchyne bola osadená nová kuchynská linka. Predná i bočné steny vo dvere boli zateplené polystyrénom hr.8cm,osadené boli i nové parapety okien.

Rodinný dom s.č.48 v súčasnosti obsahuje nasledovné miestnosti a priestory : obývaciu izbu s kuchyňou, dve izby, kúpeľňu + WC, vstupnú chodbu, komunikačnú halu a komoru.

Letná kuchyňa bez s. č. na p.č.8/3

Jedná sa o stavbu letnej kuchyne bez. s. č. pristavanú k zadnej časti rodinného domu smerom do dvora situovanú na pozemkovej parcele č.8/3,vek – cca. 67 rokov (1955).

Technický popis – betónové základy, obvodové murivo z nepálenej tehly hr. 50cm,strop drevený trámový bez podhľadu, pultový krov je pokrytý jedno-drážkovou škridlou. Klampiarske konštrukcie – iba žľab z pozinkovaného plechu, vonkajšia i vnútorná úprava povrchov z vápenných hrubých omietok, okno drevené jednoduché. Dvere rámové s výplňou, podlaha hlinená, elektroinštalácia svetelná-poistky.

Drevený prístrešok na p.č.8/1

Jedná sa o drobnú stavbu dreveného prístreška situovanú vzadu vo dvore na parcele č.8/1,ktorá začala byť užívaná v roku 2016,t.j.vek – 6 rokov.

Technický popis – betónové pätky pod drevenými stĺpikmi tvoriacimi zvislú nosnú konštrukciu prístreška, zastrešenie nízkym hambálkovým sedlovým krovom pokrytým jednodrážkovou škridlou, úpravy povrchov z impregnačného náteru, podlaha betónová s cementovým poterom.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 102 000 €

Byty - 2 izbový byt Dražba bytu - Košice - 1. kolo Čiernomorská 1382/2, Košice-Nad jazerom

  • 40.00m2
  • 2
dražba 98 800 €

Hotely a reštaurácie - reštaurácia Príprava 1. kola dražby hostinca - Gelnica Slovenská ulica 8, Gelnica

  • 332.00m2
  • 4