Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Vydrany - cena dohodou

  • Vydrany 374, Vydrany
ID: #6267

Popis nehnuteľnosti:


CENA DOHODOU PO DOHODE SO ZÁUJEMCOM

Predmet dražby je situovaný v okrajovej časti Obce Vydrany na rovinatom pozemku v zástavbe rodinných domov. V tejto lokalite je možnosť napojenia na inžinierske siete – voda, plyn, elektrická energia a kanalizácia do žumpy. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1965 a v roku 1975 bola postavená a užívaná prístavba k rodinnému domu, ktorá je vedená ako iný budova pod samostatným súp. číslom. Nakoľko z obhliadky znalca pri zameraní vyplýva že prístavba k rodinnému domu je užívaná ako časť rodinného domu a je s ňou prevádzkovo prepojená, je pre účel dražobného znaleckého posudku a aj opisu predmetu dražby je braná ako súčasť rodinného domu.

Predmet dražby je prízemný, čiastočne podpivničený, valbová strecha, strešná krytina je betónová škridla typu Bramac, klampiarske konštrukcie sú úplné z pozinkovaného plechu, vonkajšia úprava povrchu je z brizolitu.

Dispozične 1. NP tvorí:

Postavená v roku 1965 – chodba, tri izby, hala, kúpeľňa, chodba

Postavená v roku 1975 – kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, izba, garáž

Suterén z roku 1975 – kotolňa, sklady

Rodinný dom je založený na betónových základových pásoch. Zvislé konštrukcie murované z pálených tehál, deliace konštrukcie z CDM tehál, strop železobetónový s rovným podhľadom, krov väznicový valbový, okná sú plastové s izolačným dvojsklom, podlahy obytných miestností prevládajú PVC, ostatné keramická dlažba, vnútorná úprava povrchov je vápenná hladká, vykurovanie je ústredné teplovodné, radiátory oceľové, kotol plynový umiestnený v suteréne, keramický obklad kuchyne pri sporáku, dreze a v kúpeľni a WC, zdrojom teplej vody je bojler, v kuchyni je sporák plynový s elektrickou rúrou a odsávačom pár, kuchynská linka na báze dreva.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1