Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Vysoká pri Morave - 1. kolo

  • Riečna 47/9, Vysoká pri Morave
ID: #6185

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom č. 47

 je samostatne stojaci, murovaný , s dvoma nadzemnými podlažiami,  napojený na vodovodnú sieť  a plynovú sieť obce, odkanalizovaný je do žumpy , vykurovaný je plynovým kotlom .

Prízemie: Základy  sú betónové s vodorovnou izoláciou, podmurovka v priemernej výške do 50 cm z betónových tvárnic , murivo murované hr. 40 cm zateplené 5 cm polystyrénom, deliace konštrukcie tehlové. Vnútorné omietky vápenné hladké, stropy keramické, sedlový krov, krytiny strechy škridlové ťažké dvojdrážkové "Tondach",  klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného  plechu úplné  a  ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok  zo 4 strán, schody oceľové , točité s drevenými nástupnicami,  dvere dýhované,  okná plastové s 2- vrstvovým zasklením, rolety  plastové. Podlahy obytných miestností z vlysov, dlažby a podlahy ostatných miestností z  keramickej dlažby, ÚK teplovodné,  panelové radiátory,  elektroinštalácia  svetelná  rozvod vody z plastového  potrubia teplej a studenej, rozvod zemného plynu, kanalizácia z plastového potrubia do  žumpy . Zdrojom teplej vody  a zdrojom vykurovania je značkový plynový kotol,  vybavením kuchyne je kombinovaný sporák, plynový sporák, odsávač pár, drezové umývadlo nerezové  a kuchynská linka na báze dreva. Vnútorným vybavením je vaňa plastová rohová , umývadlo a  vaňa  smaltovaná v práčovni.  Vodovodné batérie  sú  2 ks páková nerezová a 2 ks páková nerezová,  záchod  je splachovací bez umývadla,  vnútorné obklady sú kúpeľne, vane, WC a  kuchyne, elektrický rozvádzač  je s automatickým istením.

Podkrovie:

Štítové murivo z dvornej strany do výšky 1 m murované hr. 40 cm zateplené 5 cm polystyrénom a  ostatné sendvičové, deliace konštrukcie pórobetónové, stropy  s rovným podhľadom  drevené trámové, vnútorné omietky vápenné hladké , klampiarske konštrukcie  ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok z 2 strán,  do 1/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok  z 1 strany. Dvere hladké  latkové, okná zdvojené plastové s 2 - vrstvovým zasklením, podlahy  obytných miestností  plávajúce, podlahy a  dlažby  ostatných miestností z keramickej dlažby, ústredné vykurovanie   teplovodné, panelové radiátory. Elektroinštalácia svetelná, rozvod  vody teplej a studenej z pozinkovaného potrubia,  kanalizácia  z plastového potrubia do žumpy nedokončeného protiľahlého domu.   Vnútorným vybavením je umývadlo a sprcha,  vodovodné batérie  sú 1 ks páková nerezová so sprchou a 1 ks páková nerezová.  Záchod splachovací  bez  umývadla , vnútorné obklady sú sprchy a WC .

Garáž

 je  prízemná, pozostáva z 1 miestnosti, vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 30 cm z  pórobetónových kvádrov, stropy sú železobetónové.  Krytina plochej strechy   je z  ťažkých natavovacích pásov , klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky brizolitové,  vnútorné omietky sú hladké vápenné.  Okno dvojité  drevené, podlahy sú hrubé betónové , elektroinštalácia svetelná a motorická,  vráta  drevené otváravé, montážna jama výmery do 2 m2 .

Letná kuchyňa

pozostáva z komory a letnej kuchyne,  prízemná. Je vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 20 cm z  pálenej tehly, stropy sú panelové. Krytina plochej strechy  je z asfaltovaných privarovaných pásov, klampiarske konštrukcie z  pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky   brizolitové,  vnútorné omietky sú hladké vápenné, hladké dvere, okná dvojité drevené.    Podlahy z keramickej dlažby , letná kuchyňa je vykurovaná  plynovým kotlom v dome cez panelový radiátor. Rozvod studenej  teplej  vody,  elektroinštalácia svetelná s poistkovými automatmi,  rozvod zemného plynu, kanalizácia z kuchyne do žumpy. Vnútorným vybavením  sú dve drezové umývadlá  s batériou a plynový kuchynský sporák .

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 154 500 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Dražba viacúčelovej stavby - Tešedíkovo - pripravujeme Tešedíkovo 991, Tešedíkovo

  • 693.12m2
  • 4
dražba 155 250 €

Byty - 5 a viac izbový byt Príprava 3. kola dražby 2 bytov - Dolný Kubín Dolný Kubín

  • 268.00m2
  • 8