Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Vysoká pri Morave - 2. kolo

  • Riečna 47/9, Vysoká pri Morave
ID: #6185

Popis nehnuteľnosti:


 

Rodinný dom č. 47 - na znalecké zameranie nebol vlastníkom sprístupnený. Informácie uvedené nižšie sú prevzaté z pôvodného ZP, toho času neaktuálne a v istých častiach pravdepodobne nepresné. Znalec bol v zmysle zákona nútený vypracovať znalecký posudok odhadom z dostupných informácií. Dom nie je v dobrom stave. Momentálne odpojený od vody, elektriny, plynu. Odkanalizovanie nie je vyhotovené. Prípojka vody sa nachádza na susednom pozemku. Na ulici nie je verejná kanalizácie. Pôvodné odkanalizovanie do žumpy bolo zabetónované, žumpa sa nachádza cez ulicu an susednom pozemku. Nepatrí do dražby. Dom je podľa informácií poskytnutých staviteľom z utlačenej hliny, ale kvalitne zateplený. Dom je bez vybavenia. Strecha je v jednom mieste značne poškodená a do domu, do miestnosti zateká. V "práčovni" roztrhlo rozvod vody, ktorý bol v stene vysekaný a v tomto mieste uzatvorený.

 je samostatne stojaci, murovaný , s dvoma nadzemnými podlažiami,  napojený na vodovodnú sieť  a plynovú sieť obce, odkanalizovaný je do žumpy , vykurovaný je plynovým kotlom .

Prízemie: Základy  sú betónové s vodorovnou izoláciou, podmurovka v priemernej výške do 50 cm z betónových tvárnic , murivo murované hr. 40 cm zateplené 5 cm polystyrénom, deliace konštrukcie tehlové. Vnútorné omietky vápenné hladké, stropy keramické, sedlový krov, krytiny strechy škridlové ťažké dvojdrážkové "Tondach",  klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného  plechu úplné  a  ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok  zo 4 strán, schody oceľové , točité s drevenými nástupnicami,  dvere dýhované,  okná plastové s 2- vrstvovým zasklením, rolety  plastové. Podlahy obytných miestností z vlysov, dlažby a podlahy ostatných miestností z  keramickej dlažby, ÚK teplovodné,  panelové radiátory,  elektroinštalácia  svetelná  rozvod vody z plastového  potrubia teplej a studenej, rozvod zemného plynu, kanalizácia z plastového potrubia do  žumpy . Zdrojom teplej vody  a zdrojom vykurovania je značkový plynový kotol,  vybavením kuchyne je kombinovaný sporák, plynový sporák, odsávač pár, drezové umývadlo nerezové  a kuchynská linka na báze dreva. Vnútorným vybavením je vaňa plastová rohová , umývadlo a  vaňa  smaltovaná v práčovni.  Vodovodné batérie  sú  2 ks páková nerezová a 2 ks páková nerezová,  záchod  je splachovací bez umývadla,  vnútorné obklady sú kúpeľne, vane, WC a  kuchyne, elektrický rozvádzač  je s automatickým istením.

Podkrovie:

Štítové murivo z dvornej strany do výšky 1 m murované hr. 40 cm zateplené 5 cm polystyrénom a  ostatné sendvičové, deliace konštrukcie pórobetónové, stropy  s rovným podhľadom  drevené trámové, vnútorné omietky vápenné hladké , klampiarske konštrukcie  ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky nad 2/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok z 2 strán,  do 1/3 omietanej plochy steny na báze umelých látok  z 1 strany. Dvere hladké  latkové, okná zdvojené plastové s 2 - vrstvovým zasklením, podlahy  obytných miestností  plávajúce, podlahy a  dlažby  ostatných miestností z keramickej dlažby, ústredné vykurovanie   teplovodné, panelové radiátory. Elektroinštalácia svetelná, rozvod  vody teplej a studenej z pozinkovaného potrubia,  kanalizácia  z plastového potrubia do žumpy nedokončeného protiľahlého domu.   Vnútorným vybavením je umývadlo a sprcha,  vodovodné batérie  sú 1 ks páková nerezová so sprchou a 1 ks páková nerezová.  Záchod splachovací  bez  umývadla , vnútorné obklady sú sprchy a WC .

Garáž

 je  prízemná, pozostáva z 1 miestnosti, vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 30 cm z  pórobetónových kvádrov, stropy sú železobetónové.  Krytina plochej strechy   je z  ťažkých natavovacích pásov , klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky brizolitové,  vnútorné omietky sú hladké vápenné.  Okno dvojité  drevené, podlahy sú hrubé betónové , elektroinštalácia svetelná a motorická,  vráta  drevené otváravé, montážna jama výmery do 2 m2 .

Letná kuchyňa

pozostáva z komory a letnej kuchyne,  prízemná. Je vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 20 cm z  pálenej tehly, stropy sú panelové. Krytina plochej strechy  je z asfaltovaných privarovaných pásov, klampiarske konštrukcie z  pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky   brizolitové,  vnútorné omietky sú hladké vápenné, hladké dvere, okná dvojité drevené.    Podlahy z keramickej dlažby , letná kuchyňa je vykurovaná  plynovým kotlom v dome cez panelový radiátor. Rozvod studenej  teplej  vody,  elektroinštalácia svetelná s poistkovými automatmi,  rozvod zemného plynu, kanalizácia z kuchyne do žumpy. Vnútorným vybavením  sú dve drezové umývadlá  s batériou a plynový kuchynský sporák .

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 97 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Veľký Ďur - 1. kolo Mochovská 555/21, Veľký Ďur-Horný Ďur, Veľký Ďur

  • 267.67m2
  • 6