Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Zlaté Moravce - pripravujeme

  • Dobšinského 1537/13, Zlaté Moravce
ID: #6060

Popis nehnuteľnosti:


!! zľava - aktuálna cena 42 000 EUR.

Opis rodinného domu je prevzatý zo znaleckého posudku č. 37/2010, ktorý vyparacovala Ing. Edita Zaťoková.

Rodinný dom súp.č. 1537 sa nachádza v radovej zástavbe rodinných domov na pozemku parc.č.3101 v katastrálnom území Zlaté Moravce v okresnom meste Zlaté Moravce. Rodinný dom je postavebný na okraji ulice prístupný z mietnej komunikácie. Staba rodinného domu bola daná do užívania v roku 1971. Dispozičné riešenie:

Rodinný dom pozostáva z prvého nadzemného podlažia a druhého nadzemného podlažia bez podpivničenia. V prvom nadzemnom podlaží miestnoti pôvodne určené na izby nie sú obývané, t.č.s využítím ako skladové priestory. Miestnosti I.NP: vstu do chodby, kuchyňa, dve miestnosti pôvodne určené ako izby s využitím sklady, skladové miestnosti, miestnosť kotolne, garáž, schodisko. Miestnosti II. NP: tri obytné izby, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, komora, chodba, vstupná loggia, logia z obývacej izby.

Popis konštrukcií:

Základy betónové s izoláciou proti zmenej vlhkosti, obvodová konštrukcia murovaná z pálených tehál v skladobnej hrúbke do 400 mm s vonkajšou povrchovou úpravou omietky z brizolitu. Vnútorné priečky z pálenej tehly. Vnútorné omietky - vápenné štukové. Stropy I.NP a II. NP keramické vložky MIAKO. Strecha plochá s asfaltovými pásmi. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Okná drevené dvojité. Dvere drevené plné s preskelním. Podlahy v I.NP: kuchyňa a miestnosti pôvodných izeb z PVC, miestnosti skladových riestorov, chodby a garáže z povrchovou úpravou cementový poter. Podlahy II. NP: obývacia izba a obytné izby - drevené parkety, kuchyňa a chodba z PVC, kúpeľňa a WC z keramickej dlažby. Vstupná loggia z protišmykovej keramickej dlažby. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka na báze dreva, plynový sprák s elektrickou rúrou, digestor. Vybavenie kúpeľne: vaňa oceľová, smaltovaná, umývadlo, vodovodné batérie, keramický obklad stien. Rozvod teplej a studenej vody z pozinkovaného potrubia. Zdroj TÚV - zásobníkový ohrievač eletrický. Vykurovanie I.NP lokálne plynové, plynovými kachlami gamat v počtre kusov tri. V miestnosti kuchyne sa nachádza plynový sporák a kachle na tuhé palivo. Vykurovanie II.NP vykurovacími telesami - rebrovými radiátormi. Zdroj vykurovania - plynový kotol umiestnený v I.NP v miestnosti kotolne. Odkanalizovanie s napojením do verejnej kanalizácie. Rozvod vody s napojením na verejný rozvod vody. Rozvod elektroinštalácie, svetelný motorický.

V súčasnosti je stavba RD pravdepodobne neobývaná.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 45 100 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Príprava 2. kola dražby ubytovne - Utekáč - POTREBNÉ ZLOŽIŤ ZÁBEZPEKU !!! Utekáč

  • 1980.00m2
  • 43
dražba 42 330 €
dražba 44 800 €

Byty - 2 izbový byt Dražba bytu - Lučenec - 1. kolo Rúbanisko I 2180 /1, Lučenec

  • 55.00m2
  • 2
dražba 43 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Čachtice - 1. kolo Podzámska 269/26, Čachtice

  • 256.00m2
  • 2