Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu s jazdiarňou / Miloslavov - Cena DOHODOU

  • Miloslavov
ID: #5621
dražba 0 €
Dražba rodinného domu s jazdiarňou / Miloslavov - Cena DOHODOU

Popis nehnuteľnosti:


rodinný dom, jazdiareň, pozemky

Rodinný dom je prístupný po verejnej spevnenej komunikácii. Je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu a elektrorozvod. Rodinný dom je nepodpivničený, má jedno nadzemné podlažie a podkrovie.

Dispozičné riešenie:

Stavebnotechnické riešenie: Objekt je založený na základových pásoch z prostého betónu.  Obvodové konštrukcie sú murované z pórobetónových tvárnic hr. 30 cm so zateplením, v prístavbe drevené Priečky sú murované z pórobetónových tvárnic na prízemí, sadrokartónové v podkroví. Stropy sú keramické na prízemí, v podkroví majú vyhotovený sadrokartónový podhľad. V prístavbe je drevený strop s viditeľnými trámami. Strecha je sedlová s krytinou z betónovej škridly, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného a hliníkového plechu. Schody na poschodie sú z tvrdého dreva s podstupnicami. Vnútorné povrchy sú prevažne tapety, v hygienických zariadeniach a v mieste kuchynskej linky je vyhotovený keramický obklad stien. Vonkajšia omietka je na báze umelých látok. Podlahy sú z veľkoplošných drevených parkiet, v hygienických zariadeniach, v zasklenej terase, a v chodbe je keramická dlažba. Dvere sú drevené z masívu osadené do drevených zárubní. Vchodové dvere do domu sú plastové. Okná sú plastové. Vykurovanie je ústredné teplovodné, na prízemí podlahové. Zdrojom vykurovania je elektrický kotol a krb s vyhrievacou vložkou v obývacej izbe na prízemí.  Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým zásobníkovým ohrievačom. V dome je rozvod studenej a teplej vody, kanalizácie. Elektroinštalácia je svetelná, na prízemí aj motorická s automatickým istením. Zariaďovacie predmety na prízemí: Kúpeľňa - sprchový kút, WC so zabudovanou splachovacou nádržkou, keramické umývadlo. V podkroví je v kúpeľni plastová vaňa obložená keramickým obkladom a WC so splachovacou nádržkou kombi. Objekt je zabezpečený bleskozvodom.

Hospodárska budova, p.č. 270/10, k.ú. Miloslavov je určená pre chov koní. Základy sú betónové pásy. Nosná konštrukcia je z betónových monolitických stien s dreveným obkladom z vonkajšej aj vnútornej strany. Podhľad je z drevených lisovaných dosiek. Elektroinštalácia je svetelná, motorická s automatickým istením. V objekte je rozvod studenej vody. Na WC je WC so splachovacou nádržkou kombi, keramické umývadlo. Jedna miestnosť bola využívaná ako telocvičňa. Okno je oceľové. Dvere sú drevené osadené do oceľových zárubní. Podlahy sú prevažne s povrchom z keramickej dlažby. Strecha je sedlová s krytinou z keramickej škridly.

Jazdecká hala, s.č. 1169, p.č. 270/18, k.ú. Miloslavov je určená pre výcvik koní. Nosná konštrukcia je tvorená kovovými stĺpmi. Oplechovanie haly je vlnitým plechom. Elektroinštalácia je svetelná, motorická s automatickým istením. Strecha je sedlová s plechovou krytinou.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 

 


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 5 000 €

Byty - 3 izbový byt Pripravujeme dražbu 3 izb. bytu / Snina, ul. Štúrova Štúrova , Snina

  • 66.00m2
dražba 0 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu + CENA DOHODOU / Veľké Turovce časť Dolné Turovce Veľké Turovce

  • 670.00m2
dražba 1 €
dražba 1 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu domu / Humenné Humenné

dražba 1 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripr. dražbu domu / Hriňová Hriňová

dražba 0 €

Chaty a rekreačné objekty - rekreačný objekt Areál bývalého sanatória KARPATIA / Limbach / CENA DOHODOU Potočná, Limbach

  • 4191.91m2