Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu s pozemkami - Plavé Vozokany - 2. kolo

  • Plavé Vozokany 141,
ID: #6125

Popis nehnuteľnosti:


2. kolo dražby - zľava

Predmet dražby je stavba rodinného domu so s.č.141 s vytvoreným prízemím s rozčlenením na pôvodnú ako i prístavbové časti postavená na parc.č.1326.

Pôvodná stavba prízemie - 1.N.P  Dispozične pozostáva z troch izieb, okrajovej chodby, kuchyne, spojovacej chodby, kúpelne a skladu.

Prístavba 1 prízemie - 1.N.P Dispozične pozostáva z izby, spojovacej chodby a skladu.

Prístavba 2 prízemie - 1.N.P  Dispozične pozostáva z WC.

Údržba predmetu dražby je mierne zanedbaná, v hrebeni krovu vidieť chýbajúce korýtka v pôvodnej časti, v časti chodby kde je murivo iba na 15 cm so stĺpami na 30 cm dochádza k značnému vytváraniu plesní. Počas životnosti v posledných rokoch bolo vymurované a osadené splachovacie WC, vnútorné vybavenie kuchyne ako i položené veľkoplošné parkety v dvoch izbách do ulice, ako i osadenie plástových okien. rekonštrukcia stavby alebo mimoriadna modernizácia však urobená nebola.

Základy kamenné  bez izolácie. Vnútorné omietky stien sú vápenné hladké. Stropy sú drevené trámové bez podhľadu ako prevažujúce. Krovná konštrukcia je sedlová hambálková. Krytina strechy na krove je obyčajná dvojdražková. Klampiarske konštrukcie strechy žľaby, zvody a záveterné lišty z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie ostatné s parapetnými plechmi hliníkovými. Dvere sú rámové s výplňou. Okná sú osadené plástové ako prevažujúce. Okenné žalúzie sú kovové. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) - sú veľkoplošné parkety iba v dvoch izbách do ulice a potom už iba PVC. Dlažby a podlahy ostatných miestností -  PVC. Elektroinštalácia svetelná i motorická. Rozvod studenej a teplej vody z pozinkovaného potrubia. Zdroj teplej vody elektrický ohrievač. Zdroj vykurovania- kotol ÚK na pevné palivo. Kanalizácia 1 x PVC potrubie. Vybavenie kuchyne - osadený sporák keramický s elektrickou rúrou, osadený odsávač pár, drezové umývadlo nerezové, kuchynská linka z materiálov na báze dreva s rozvinutou šírkou 2,0 m. Vnútorné vybavenie  - vaňa plechová smaltovaná, umývadlo - 1 x. Vodovodné batérie - 1 ks páková sprchová, pákové nerezové 2 x. Záchod - je osadený splachovací bez umývadla - 1 ks. Vnútorné obklady - v prevažnej časti kúpelne nad 1,35 m, u vane, ako i v kuchyni pri sporáku a dreze. Elektrický rozvádzač je osadený s ističmi.

      Predmetom dražby je aj garáž postavená na parc.č.1326. Dispozične stavba pozostáva z jednej miestnosti. Garáž je bez deštrukčných zmien v základových a v nosných konštrukciách, avšak s opotrebením u vonkajších ako i vnútorných omietok vplyvom vody alebo jej nasávania. Plochá strecha je nezateplená bez vetracích otvorov v atike. Údržba stavby vzhľadom na vyššie uvedený tech. stav je skôr zanedbaná. Vnútorná úprava - vápenné hladké omietky. Okno kovové jednoduché. Podlaha - cementový poter. Elektroinštalácia na 2200 V s poistkami. Vráta sú kovové plechové.

Na parc.č.1326 je  postavená  drobná stavba skladu dreva.

      Stavba je bez mimoriadnych deštrukčných zmien, avšak opotrebovanosť je viditeľná u všetkých prvkov i s priehybom hrebeňa. Základy iba betónové pätky pod drevenými stĺpami, alebo iba v zemi na položenom kamennom podklade. Zvislé konštrukcie - drevená nosná konštrukcia s jednostrannou latovou výplňou. Krovná konštrukcia je sedlová hambálková. Krytina strechy na krove je škridla ťahaná drážková. Podlaha - je zem.

      Drobná hospodárska stavba je postavená v časti dvora v pokračovaní za stavbou RD. Údržba stavby je však mierne zanedbaná, opotrebovanosť je viditeľnejšia u stropov ako i krovnej konštrukcie. Základy betónové alebo kamenné. Zvislé konštrukcie - z nepáleného stavebného materiálu. Stropy sú trámčekové bez podhľadu. Krovná konštrukcia je sedlová hambálková. Krytina strechy na krove škridla ťahaná dvojdrážková. Vonkajšia úprava - vápenné hladké omietky. Vnútorná úprava povrchov - vápenné hrubé omietky. Schodisko mäkké drevo bez podstupníc. Dvere sú rámové s výplňou. Okno jednoduché. Podlaha - je betónová hrubá. Elektroinštalácia i na 380 V s ističmi.

      Drobná stavba prístrešku je postavená v časti záhrady

Osadenie do terénu bez zvislej izolácie. Zvislé konštrukcie - murované z pálených tehál do 30 cm. Stropy sú klenbové. Schodisko pálená tehla - s cementovým poterom. Dvere - latové zvlakové. Podlaha - je betónová hrubá. Elektroinštalácia na 220 V s ističmi.

Základy betónové i s kamennou podmúrovkou. Zvislé konštrukcie - murované z rôznych stavebných materiálov do 30 cm. Stropy sú trámčekové bez podhľadu. Krovná konštrukcia je pultová. Krytina strechy na krove je plech pozinkovaný. Vonkajšia úprava - vápenná hrubá omietka. Vnútorná úprava - nie je. Podlaha - je betónová hrubá.

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 18 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Obid - pripravujeme Bottova 4026/1, Obid

  • 144.82m2
  • 3
dražba 11 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Dubník - 2. kolo Dubník 52, Dubník

  • 132.27m2
  • 2
dražba 17 280 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinný dom s pozemkami - Černík - 2. kolo Černík

  • 955.00m2
  • 3