Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu s pozemkom - Dunajská Streda - 2. kolo

  • Cukrovarská 156/33, Dunajská Streda
ID: #6026

Popis nehnuteľnosti:


2. kolo - Zľava

Predmetom dražby je rodinný dom - jedná sa o samostatne stojacu budovu s dvomi nadzemnými podlažiami, úplným podpivničením, sedlovou strechou a vstavanou garážou pre jedno osobné motorové vozidlo. Budova bola postavená začiatkom 80-ych rokov 20. storočia a je užívaná od roku 1984. Na rodinnom dome bola počas jeho užívania vykonávaná potrebná pravidelná údržba. V roku 2005 bola vykonaná prestavba a rekonštrukcia, realizácia novej strechy.

1.Podzemné podlažie dispozične pozostáva z neobytných miestností chodby so schodiskom, skladov, práčovne a kotolne. 1. Nadzemné podlažie dispozične pozostáva zo závetria, zádveria, vstupnej chodby so schodiskom, z dvoch obytných miestností, kuchyne s jedálenským kútom, špajze, samostatného záchodu, kúpeľne a garáže pre jedno osobné motorové vozidlo. Druhé nadzemné podlažie dispozične pozostáva z haly so schodiskom, z troch obytných miestností, samostatného záchodu, kúpeľne a šatníkovej miestnosti.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 133 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom v Trnovci nad Váhom - pripravujeme 2. kolo Jatovská 282, Trnovec nad Váhom

  • 249.16m2
  • 3