Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu v Kuklove/ZĽAVA 25%

  • Kuklov 314, Kuklov
ID: #5975

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom č. 314 je samostatne stojaci, murovaný, s  oceľovým krovom, vykurovaný  plynovým kotlom, napojený na elektrickú a plynovú sieť obce, odkanalizovaný do žumpy a vodou zásobovaný zo studne.

Podľa stavebného zákona má dom  charakter rodinného domu lebo má 2 nadzemné podlažia a  1 byt.

Suterén:

Osadenie do terénu v priemernej  hĺbke  nad  1m do 2m so zvislou izoláciou, murivo z monolitického betónu, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky vápenné hladké, stropy keramický, fasádne omietka na báze z umelých látok na 1/3 do 1/2 z 1 strán, obklady nad 1/3  do 1/2  kamenné z 2 strán a keramické z 2 strán, schody  z mäkkého dreva

bez podstupníc,  dvere hladké,  okná zdvojené drevené, podlahy  z keramickej dlažby, ústredné kúrenie teplovodné, oceľové radiátory svetelná  a motorická elektroinštalácia,  rozvod vody teplej a studenej z pozinkovaného potrubia, rozvod zemného plynu. Drevené garážové vráta, kanalizácia do žumpy z plastového  potrubia. Zdrojom TÚV je kombinovaný ohrievač, zdrojom ÚK je plynový značkový kotol.  Vnútorným vybavením je smaltovaná vaňa, vodovodná batéria je páková nerezová 1 ks. Vnútorné obklady sú práčovne a vane.

Prízemie:

Základy  sú betónové so vodorovnou izoláciou,  murivo murované z pórobetónových kvádrov  hr. 40 cm z 3 strán  zateplené 5 cm polystyrénom, deliace konštrukcie tehlové, vnútorné omietky  vápenné hladké, stropy keramické, krov oceľový sedlový, krytina betónová dvojdrážková, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu  úplné, ostatné z pozinkovaného plechu. Fasádne  omietky nad 2/3 omietanej plochy steny vápenné z 1 strany, nad 2/3 omietanej plochy steny omietky na báze umelých látok  z 2 strán, schody  z mäkkého  dreva  bez podstupníc,  dvere hladké, okná plastové  s 2 - vrstvovým zasklením.   podlahy  obytných miestností  z parkiet, dlažby a  podlahy ostatných miestností z  parkiet, v kúpeľni, WC a časti kuchyne z keramickej dlažby. ÚK teplovodné, liatinové radiátory, elektroinštalácia  svetelná a motorická, bleskozvod, rozvod teplej a studenej vody z pozinkovaného potrubia,  rozvod zemného plynu,  kanalizácia do žumpy z plastového potrubia. Vybavením  kuchyne je kombinovaný sporák,   odsávač pár,  drezové umývadlo nerezové  2 ks,  kuchynská linka na báze dreva. Vnútorným vybavením je  smaltovaná vaňa, umývadlo ,  vodovodné batérie sú 1 ks ostatná, 1 ks páková nerezová so sprchou a 1 ks páková  nerezová,   vnútorné obklady  sú kúpeľne, vane,  WC   a kuchyne. Krb je  s uzavretým ohniskom, elektrický rozvádzač  je   s   automatickým istením.

Podkrovie: murivo murované z pórobetónových kvádrov hr. 25 cm, deliace steny sú z pórobetónových tvárnic, vnútorné omietky vápenné hladké, stropy trámové s podhľadom. Fasádne  omietky nad 2/3 omietanej plochy  steny vápenné   z 1 strany,  dvere dýhované  zdvojené plastové okná,  podlahy obytných miestností ,  podlahy ostatných miestností  z vlysov vo WC je keramická dlažby  vykurovanie teplovodné, radiátory liatinové.  Svetelná elektroinštalácia,  rozvod vody z pozinkovaného potrubia  teplej a studenej , kanalizácia z plastového potrubia do žumpy. Vnútorným vybavením je sprcha , batérie sú 1 ks nerezové  so sprchou a 1 ks ostatná.  Splachovacie WC s umývadlom, vnútorné obklady  sprchy a WC.

Hospodárska budova je  prízemná, pozostáva z 1 miestnosti, vymurovaná na základových pásoch, hr. muriva 30 cm z  pálenej tehly, stropy keramické,  krov hambálkový, krytina  je betónová dvojdrážková,  vonkajšie  omietky brizolitové,  vnútorné sú  hladké vápenné, dvere  hladké, okná zdvojené drevené, podlahy  betónové s poterom, elektroinštalácia svetelná a motorická, drevené vráta.          Prístrešok je bez podmurovky, iba základy  pod stĺpikmi, zvislé konštrukcie tvoria oceľové stĺpiky,   krov pultový, krytina  je betónová dvojdrážková.  žľab z pozinkovaného plechu. Podlahy  hrubé betónové, svetelná elektroinštalácia.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 56 500 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Pripravujeme dražbu ubytovne - 43 JEDNOIZBOVÝCH BYTOV - Utekáč, okr. Poltár Utekáč

  • 1980.00m2
  • 43
dražba 55 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinný dom s pozemkom / Zlaté Klasy-Rastice Horná 285/7, Zlaté Klasy

  • 186.80m2
dražba 59 400 €

Komerčné objekty - výroba Dražba - Rozostavaná výrobná hala v Kuklove/ZĽAVA Kuklov

  • 360.00m2
dražba 60 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s veľkým pozemkom Jánovce (okr. GA) Jánovce 60, Jánovce

  • 271.47m2
  • 3