Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu so záhradami /Zlaté Klasy/ ZĽAVA

 • Zlaté Klasy
ID: #5792

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom je nepodpivničený RD s jedným nadzemným podlažím so šikmou strechou. Situovaný je v zastavanom území obce Zlaté Klasy, prístup k domu je cez p.č. 328/1 zo spevnenej komunikácie ul. Obchodná (na p.č. 313, t. je vo vlastníctve obce). Dom je napojený na tieto verejné inžinierske siete (vodovodná prípojka, prípojka NN). Odkanalizovaný je do žumpy.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:            

I.NP - hlavný vstup do objektu je riešený zo strany dvora cez pristavané zádverie s WC (na p.č. 328/1) z ktorého sa vstupuje do kuchyne, z ktorej je prístupná prechodná obývacia izba a odtiaľ je vstup do troch izieb (spální). Z vonkajšej strany je samostatný vstup do pristavanej miestnosti – kotolne na p.č. 328/1.

TECHNICKÝ POPIS:              

Na rodinnom dome bola vykonaná obnova prvkov krátkodobej životnosti, v r. 2010 - výmena kuchynskej linky, v roku 2011 - výmena okien za plastové, vstupné plastové dvere, podlahy, interiérové dvere do izieb.

Rodinný dom je jednopodlažná stavba so šikmou stanovou strechou má zvislé konštrukcie murované z pórobetónových tvárnic 380,  Deliace konštrukcie sú murované z pálenej tehly. Strecha má drevený krov, krytina je z pálených jednoduchých škridlíc, strop palach. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Okná sú plastové. Dvere sú laminátové do oceľových zárubní, vstupné dvere plastové. Vnútorné omietky sú vápenné, na časti stien tapety. Vonkajšie omietky vápennoceentové. Podlaha v izbách laminátová a drevená podlaha, ostatné keramická dlažba. Kúrenie v rodinnom dome je cez radiátory liatinové modranské. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo (alternatívou je plynový kotol). V dome je rozvod teplej a studenej vody (zásobník TÚV je situovaný v pristavanej kotolni). V kuchyni je kuch. linka s nerezovým drezom, sporák, keramický obklad steny pri linke. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. V kúpeľni je sprchový kút a keramické umývadlo, keramický obklad stien. Vo WC je misa kombi.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 40 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu/ Žihárec/okr. Šala/ZĽAVA Žihárec 728, Žihárec

 • 168.22m2
 • 2
dražba 37 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu + záhrady 308 m2 / Záriečie/ okr. Púchov/ZĽAVA 25% Záriečie 235, Záriečie

 • 224.91m2
 • 3
dražba 40 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom /Motešice/ Kráčinská, Motešice

 • 150.53m2
 • 3
dražba 36 100 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rod. domu - Trebišov, ul. Švermova Švermova 1172/14, Trebišov

 • 210.00m2
 • 4
dražba 36 900 €

Byty - 2 izbový byt Dražba 2 izb. bytu - Ružomberok, ul. Dušana Makovického Dušana Makovického, Ružomberok

 • 62.00m2
 • 2