Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu so záhradami /Zlaté Klasy / ZĽAVA

  • Zlaté Klasy
ID: #5792

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom je nepodpivničený RD s jedným nadzemným podlažím so šikmou strechou. Situovaný je v zastavanom území obce Zlaté Klasy, prístup k domu je cez p.č. 328/1 zo spevnenej komunikácie ul. Obchodná (na p.č. 313, t. je vo vlastníctve obce). Dom je napojený na tieto verejné inžinierske siete (vodovodná prípojka, prípojka NN). Odkanalizovaný je do žumpy.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:            

I.NP - hlavný vstup do objektu je riešený zo strany dvora cez pristavané zádverie s WC (na p.č. 328/1) z ktorého sa vstupuje do kuchyne, z ktorej je prístupná prechodná obývacia izba a odtiaľ je vstup do troch izieb (spální). Z vonkajšej strany je samostatný vstup do pristavanej miestnosti – kotolne na p.č. 328/1.

TECHNICKÝ POPIS:              

Na rodinnom dome bola vykonaná obnova prvkov krátkodobej životnosti, v r. 2010 - výmena kuchynskej linky, v roku 2011 - výmena okien za plastové, vstupné plastové dvere, podlahy, interiérové dvere do izieb.

Rodinný dom je jednopodlažná stavba so šikmou stanovou strechou má zvislé konštrukcie murované z pórobetónových tvárnic 380,  Deliace konštrukcie sú murované z pálenej tehly. Strecha má drevený krov, krytina je z pálených jednoduchých škridlíc, strop palach. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Okná sú plastové. Dvere sú laminátové do oceľových zárubní, vstupné dvere plastové. Vnútorné omietky sú vápenné, na časti stien tapety. Vonkajšie omietky vápennoceentové. Podlaha v izbách laminátová a drevená podlaha, ostatné keramická dlažba. Kúrenie v rodinnom dome je cez radiátory liatinové modranské. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo (alternatívou je plynový kotol). V dome je rozvod teplej a studenej vody (zásobník TÚV je situovaný v pristavanej kotolni). V kuchyni je kuch. linka s nerezovým drezom, sporák, keramický obklad steny pri linke. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. V kúpeľni je sprchový kút a keramické umývadlo, keramický obklad stien. Vo WC je misa kombi.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 44 025 €

Domy a vily - Rodinný dom Priprav. dražbu 2 rodinných domov - Hatalov, okr. Michalovce Hatalov

  • 286.00m2
dražba 42 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Fiľakovo, ul. Tulipánová Tulipánová 1006/25, Fiľakovo

  • 170.00m2
  • 4
dražba 38 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Liptovská Lúžna 765, Liptovská Lúžna

  • 77.00m2
  • 3
dražba 41 310 €

Byty - 4 izbový byt Dražba moderného 4 izb. bytu - Lučenec, A. Jiráska A. Jiráska 2473/31, Lučenec

dražba 41 040 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s veľkým pozemkom v Žihárci/ZĽAVA Žihárec 147, Žihárec

  • 128.58m2
  • 3