Detail nehnuteľnosti

ZĽAVA 10% /Dražba rodinného domu/Chorvátsky Grob/okres Senec/ZĽAVA 10%

  • Brusnicová, Chorvátsky Grob
ID: #5781
dražba 121 500 €

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom s príslušenstvom súp. č. 3287, postavený na pozemku parc.č. 1658/727, je riešený ako radovo stojaci dvojpodlažný objekt s plochou strechou v lokalite Čierna voda - “Panónksy háj”, k.ú. Chorvátsky Grob, okr. Senec. Hlavný vstup do domu je z Brusnicovej ulice, zadný vstup je možný z obývacej izby, cez záhradu. Dom je napojený prípojkami na verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a NN rozvod. Je prístupný z miestnej komunikácie Brusnicová ul.

Dom bol odovzdaný do užívania v roku 2009. Opis nehnuteľnosti je prevzatý zo znaleckého posudku č. 82/2014, vypracovaný Ing. Evou Hulalovou.

Dispozičné riešenie:

1.NP - nachádza sa tu zádverie, obývacia miestnosť s jedálenským kútom, kuchyňa, komora, WC

2.NP – nachádza sa tu schodisko, hala, šatník, kúpeľňa s WC, 2 izby.

Stavebno-technický popis:

Objekt je založený na základových pásoch z prostého betónu s izoláciou. Zvislé nosné a deliace konštrukcie sú murované z pálenej tehly. Strop na 1. NP je keramický. Strecha je plochá, strešná krytina je fólia Fatrafol. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké s maľovkou. Vonkajšia fasáda je zateplená polystyrénom, fasádna omietka je jemnozrnná na báze umelých látok. Výplne vonkajších otvorov sú plastové. Na oknách sú interiérové žalúzie. Interiérové okná sú dýhované do obložkovej zárubne. Podlahy v obytných miestnostiach sú laminátové parkety, ostatné sú z keramickej dlažby. Schodisko je krivočiare, železobetónové monolitické, s nástupnicami a podstupnicami z keramickej dlažby, zábradlie je tyčové oceľové. Vykurovanie je ústredné. Zdroj tepla na vykurovanie a ohrev teplej vody je plynový kotol a zásobník TÚV. Radiátory sú oceľové Korado, v kúpeľni a WC je rebríkový radiátor. Elektroinštalácia v dome je svetelná a zásuvková. V obývacej izbe na 1.NP je klimatizačná jednotka v izbe na poschodí osadená vstavaná skriňa. Plynový závesný kotol ÚK, zásobník TÚV umiestnený v šatníku na 2.NP. Vybavenie kuchyne: - nachádza sa tu kuchynská linka na báze drevotriesky dl. 4,2 m, nerezový kuchynský drez s odkladacím priestorom, nerezová páková batéria, zabudovaná sklokeramická doska, zabudovaná elektrická rúra, digestor. Samostatné WC: - 1.NP - 1 ks závesné WC so zabudovanou nádržkou, 1 ks keramické umývadlo, 1 ks nerezová páková batéria, keramický obklad stien do v. 1,5 m, keramická dlažba.

Kúpeľňa spolu s WC: - 2.NP - nachádza sa tu 1 ks keramické umývadlo, batéria nerezová páková vaňová 1 ks, batéria nerezová páková umývadlová 1 ks, závesné WC so zabudovanou nádržkou 1 ks , akrylátová vaňa, keramický obklad stien do v. 2,0 m.

Záhradný domček

Záhradný domček - ide o drevený objekt so strešnou krytinou z asfaltových šindlov, dvere dvojkrídlové drevené, slúži ako náraďovňa, postavený na pozemku parc.č. 1658/532.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Monika Chorváthová

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 121 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkami / Dunajská Lužná Kováčska, Dunajská Lužná

  • 390.63m2
  • 4