Detail nehnuteľnosti

Zľava 25%/ Dražba rodinného domu/Komárno/časť. Nová Stráž/ Zľava 25%

  • Obchodná, Komárno
ID: #5775

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom s.č.292 sa nachádza v meste Komárno, m.č. Nová Stráž na západnom okraji mesta, pri štátnej ceste I/63, v zástavbe starších rodinných domov. Rodinný dom je zrealizovaný ako podpivničený objekt s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. V rodinnom dome sa nachádza jedna bytová jednotka. V suteréne sa nachádza chodba, kotolňa, dielňa, práčovňa, skladové priestory a schody. Na I.NP sa nachádza predsieň, chodba, WC, kuchyňa s jedálňou, schody, obytná miestnosť, letná záhrada, garáž a loggia. V podkroví sa nachádza chodba, kúpelňa, štyri obytné miestnosti a terasa. Dom je zrealizovaný s betónovými pásovými základmi, murovanými nosnými múrmi a murovanými priečkami. Obvodové múry sú z pálenej tehly hr. 400 mm. Vnútorné nosné múry ako aj deliace priečky sú taktiež murované. Strecha je sedlová, krov drevený, ako strešná krytina je použitá betónová škridľa BRAMAC. Stropy sú železobetónové monolitický s rovným podhľadom. Vonkajšie povrchové úpravy sú tvorené brizolitovou omietkou. Klampiarske konštrukcie sú zrealizované s pozinkovaného plechu (úplné strechy).

Suterén

Vnútorné úpravy povrchov stien sú tvorené hladkými vápennými omietkami. Keramické obklady sa nachádzajú v práčovni a na obmurovanej vani. Podlahy sú riešené prevažne ako keramické dlažby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, vnútorné dvere sú drevené s výplňou osadené v oceľových zárubniach. V práčovni sa nachádza hydromasážny sprchovací kút, obmurovaná smaltovaná vaňa a keramické umývadlo. Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové s plechovými vykurovacími telesami. Ako zdroj tepla je v kotolni použitý plynový kotol. TÚV je pripravovaná v samostatnom elektrickom ohrievači TÚV.

I.NP

Vnútorné úpravy povrchov stien sú tvorené hladkými vápennými omietkami, v kuchyni a vo WC sú zrealizované keramické obklady. Podlahy obytných miestností sú drevené parkety, podlahy ostatných miestností sú prevažne keramické dlažby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, vstupné dvere plastové, vnútorné dvere sú drevené s výplňou osadené v oceľových zárubniach. Kuchynská linka má dĺžkou cca 7,00 m. Je na báze dreva so zabudovaným plynovým sporákom s elektrickou rúrou, digestorom, nerezovým drezom a umývačkou riadu. Vo WC sa nachádza záchod Kombi a keramické umývadlo. Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové s liatinovými vykurovacími telesami. Ako alternatívny zdroj tepla sa v jedálni nachádza kachľová pec. Schody sú betónové s dreveným obkladom. Na podlaží sa nachádza aj garáž pre osobné motorové vozidlo s drevenými otváravými vrátami.

Podkrovie

Vnútorné úpravy povrchov stien sú tvorené hladkými vápennými omietkami, podhľady sú sadrokartónové (čiastočne drevené obklady), v kúpelni sú zrealizované keramické obklady. Podlahy obytných miestností sú drevené parkety, podlahy ostatných miestností sú prevažne keramické dlažby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, vnútorné dvere sú drevené s výplňou osadené v oceľových zárubniach. V kúpelni sa nachádza plastová obmurovaná rohová vaňa, dve keramické umývadlá a WC Kombi. Vykurovanie je riešené ako teplovodné radiátorové s liatinovými vykurovacími telesami. V objekte je zrealizovaná svetelná a motorická elektroinštalácia, rozvody vody, TÚV a kanalizácie a zemného plynu. Dom je pripojený na verejné rozvody vody, kanalizácie, zemného plynu a elektrickej energie.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Monika Chorváthová

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 86 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu / Banská Štiavnica A. Gwerkovej-Göllnerovej 1831, Banská Štiavnica

dražba 84 750 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom /Plavecký Štvrtok/Zľava Plavecký Štvrtok

  • 224.84m2
  • 3