Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu/Kysucký Lieskovec/okr. Kysucké Nové Mesto

  • Kysucký Lieskovec
ID: #5789

Popis nehnuteľnosti:


Jedná sa o samostatne stojaci, dvojpodlažný, murovaný rodinný dom s jedným podzemným podlažím, dvoma nadzemnými podlažiami a čiastočne zobytneným podkrovím, postavený na rovinatom pozemku v časti obce s rodinnými domami stredného štandardu. Objekt je osadený v priemernej hĺbke do 2,00 mm od upraveného terénu, založený na izolovaných, betónových, základových pásoch. Obvodové steny prvého a druhého nadzemného podlažia sú murované zo škvarobetónových tvárnic a tehál s vyhotovenými vnútornými omietkami štukovými a keramickým obkladom v práčovni, v kuchyni, v kúpeľni a vo WC. Strop nad podzemným a nad nadzemnými podlažiami je železobetónový, s rovným podhľadom. Schodište v dome je železobetónové, dvojramenné. Objekt je zastrešený sedlovou strechou s krytinou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie strechy nie strechou s krytinou z pozinkovaného plechu. V objekte sú vyhotovené vnútorné rozvody teplej a studenej vody, kanalizačné, elektrické a plynové rozvody a rozvody ústredného kúrenia. Objekt je zásobovaný pitnou vodou z obecnej vodovodnej siete, odkanalizovaný do izolovanej, betónovej žumpy. Elektrická prípojka je svetelná aj motorická. Kúrenie v dome je ústredné, teplovodné, na tuhé palivo a plynové. Zdrojom TÚV je kombinovaný bojler. S ohľadom na použité stavebné materiály, s ohľadom na celkový stavebno - technický stav objektu je celková životnosť rodinného domu 100 rokov.

Popis podlaží

1.podzemné podlažie

Z dispozičného hľadiska sa na podzemnom podlaží nachádza garáž,kotolňa, práčovňa. Podlahy na podlaží sú prevažne betónové,  okná sú drevené, zdvojené, dvere sú drevené, garážová brána je plechová, otváravá. V kotolni je kotol na tuhé palivo, plynový kotol a kombinovaný bojler. V práčovni je smaltová vaňa, vyhotovený keramický obklad.

1. Nadzemné podlažie

Z dispozičného hľadiska sa na prvom nadzemnom podlaží nachádza vstup, chodba so schodiskom na druhé nadzemné podlažie, kuchyňa, WC, komora a jedna obytná izba. Z obytnej izby sa vychádza a loggiu. Podlahy na podlaží a na schodišti sú prevažne povlakové - lino, okná a balkónové dvere sú drevené, zdvojené, dvere sú drevené. Vo WC je misa WC, vyhotovený keramický obklad. V miestnostiach sú oceľové radiátory.

2. Nadzemné podlažie

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza chodba so schodiskom, kúpeľňa a tri obytné izby. Z obytných izieb sa vychádza na loggiu. Na podlaží je prevažne povlaková podlaha - lino, v kúpeľni je keramická dlažba. Okná a balkónové dvere sú drevené, zdvojené. V kúpeľni je smaltová vaňa s umývadlom, vyhotovený keramický obklad. V miestnostiach sú oceľové radiátory.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Radoslav Pöštenyi

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 53 325 €
dražba 54 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu/ Žihárec/okr. Šala Žihárec 728, Žihárec

dražba 52 290 €

Byty - 2 izbový byt ZĽAVA 10%/Dražba 2 - izbového bytu /Považská Bystrica/ul. Lánska/ZĽAVA 10% Lánska, Považská Bystrica

  • 63.83m2
dražba 50 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu + záhrady 308 m2 / Záriečie/ okr. Púchov Záriečie 235, Záriečie