Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu/Veľké Rovné/okr. Bytča

  • Veľké Rovné
ID: #5790

Popis nehnuteľnosti:


Oceňovaný rodinný dom je postavený na svahovitom pozemku. Je samostatne stojaci, čiastočne podpivničený s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. Podkrovie bolo kompletne rekonštruované v roku 2011 – je tu vytvorená samostatná bytová jednotka.

Dom je postavený na betónových základoch. Obvodové murivo je vyhotovené v kombinácii – tehla – kváder, priečky tehlové, suterén je vyhotovený z monolitického betónu. Zastrešenie domu je riešené krovom s krytinou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky sú brizolitové, soklík je obložený obkladom na báze umelého kameňa ( z roku 2011). 

Dom je napojený na verejný rozvod plynu, elektro, vodu, kanalizácia do žumpy.

I.PP – suterén

Suterén je rozdelený na dve časti . Jedna pivničná miestnosť je samostatne prístupná zo zadnej strany domu a druhá po betónovom schodisku s povrchom z PVC z chodby I.NP.

Pivnica prístupná zo zadnej strany domu má podlahu – dusanú hlinu, pivnica prístupná z vnútra domu – podlaha cementový poter.

Pivnica v suteréne domu pozostáva z chodby so schodiskom a jednej miestnosti, ktorá je využívaná ako kotolňa. Tu sa nachádza kotol na plyn spojený s ohrevom TÚV , kotol na pevné palivo a bojler na ohrev TÚV v dome. Dvere hladké plné, okno jednoduché. Elektroinštalácia – svetelná aj motorická.

I.NP

Vstup do domu je po vonkajšom schodisku z bočnej strany domu.

Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : zádverie, WC, chodba, schody do podkrovia a schody do pivnice, komora, kúpeľňa, izba, izba a kuchyňa.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne – zádverie, WC, kúpeľňa, chodba – keramická dlažba, v kuchyni – laminátová plávajúca podlaha, v jednej izbe – parkety, v druhej izbe – dosková podlaha.

Vykurovanie je oceľovými radiátormi. Vnútorné omietky – vápenné hladké. Okná v izbách a v kuchyni - plastové + žalúzie, v ostatných miestnostiach – pôvodné jednoduché príp. zdvojené. dvere hladké plné. Schody do podkrovia sú drevené .

Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. V kuchyni je umiestnená aj murovaná pec.

V kúpeľni sa nachádza samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou pákovou so sprchou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou pákovou zabudované so skrinkou. Keramický  obklad je vyhotovený dookola celej kúpelne aj okolo sprchového kúta

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou  bez umývadla. Keramický obklad stien nie je vyhotovený.

Podkrovie :

Vstup do podkrovia je po drevenom schodisku z chodby I:NP. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba so schodiskom, kuchyňa, kúpeľňa s WC, a dve izby. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v kúpeľni s WC – keramická dlažba, v ostatných miestnostiach – podlaha drevená a laminátová plávajúca. V chodbičke v strope je vyhotovený otvor pre umiestnenie sklápacieho schodiska pre prístup na poval. (zatiaľ je poval prístupný len prípadným rebríkom). V izbách sú umiestnené roldorové šatníky.

Priečky v podkroví vyhotovené ako sadrokartónové. Okná plastové + strešné okná drevené. Dvere rámové s výplňou. Elektroinštalácia svetlená aj motorická. Vykurovanie je oceľovými panelovými radiátormi. Vnútorné omietky – vápenné hladké.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka dĺžky 3,60m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, sporák so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou , digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

V kúpeľni s WC sa nachádza – WC so spodnou nádržkou, jednoduchá rohová akrylátová vaňa s vodovodnou batériou na kohútiky ( oceňovaná ako cenovo porovnateľná vodovodná batéria pákovou so sprchou), keramické umývadlo s vodovodnou batériou na kohútiky ( oceňovaná ako najbližšie cenovo porovnateľná – nerezová pákovou). Keramický  obklad je vyhotovený dookola celej kúpelne aj okolo vane a WC.

Dom bol v deň obhliadky v dobrom technickom stave s bežne vykonávanou údržbou. Vzhľadom na vykonané rekonštrukcie domu bola životnosť stavby stanovená na znalcom na 120 rokov.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Radoslav Pöštenyi

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 75 000 €
dražba 79 500 €

Domy a vily - Rodinná vila Dražba nadštandardného domu / Tornaľa, ul. Hurbanova - ZĽAVA 50 % Hurbanova, Tornaľa

  • 608.00m2
  • 4
dražba 74 700 €

Byty - 3 izbový byt Dražbu 3 - izbového bytu/ Trnava/ul. Mozartova Mozartova, Trnava

  • 66.42m2