Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinný dom s pozemkom / Zlaté Klasy-Rastice

  • Horná 285/7, Zlaté Klasy
ID: #5879

Popis nehnuteľnosti:


POPIS PODLAŽÍ

1. Nadzemné podlažie

Prvé nadzemné podlažie dispozične pozostáva zo troch obytných miestností, ďalších dvoch izieb, chodby, kuchyne, dvoch kúpeľní, kotolne-skladu.

TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA V ČASE OBHLIADKY :

Základy rodinného domu tvoria monolitické železobetónové základové pásy bez vodorovnej izolácie proti zemnej vlhkosti. Podmurovka je betónová s priemernou výškou 0,25 m. Zvislé konštrukcie podlažia sú murované v prevážnej časti z tehál v prevažujúcej hrúbke 0,30 m + kontaktné zateplenie z polystyrénu hr. 0,05 m; deliace priečky sú tehlové. Vnútorné omietky na podlaží sú vápenné-cementové. Stropná konštrukcia podlažia je drevené trámová, s dolným a horným dreveným záklopom. Sedlová strecha je pokrytá pálenou krytinou jednodrážkovou (bobrovka) - na prístavbe je plechová krytina. Klampiarske konštrukcie strechy sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu (úplné strechy). Ostatné klampiarske konštrukcie sú z poplastovaného hliníkového plechu. Fasádne omietky sú na báze umelých látok, obklady sú vyhotovené do 1/2 obloženej plochy keramické na jednom prielčelí. Dvere na podlaží sú drevené hladké zasklené a osadené do oceľových zárubní; okná sú nové prevážne plastové s izolačným dvojsklom. Podlahy v obytných miestnostiach sú v prevážne laminátové veľkoplošné parkety, pričom v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Vykurovanie je konvekčné ústredné teplovodné, radiátormi oceľovými panelovými. Elektroinštalácia podlažia je svetelná ako i motorická. Bleskozvod nie je vyhotovený. Rozvod vody je vyhotovený z Pe potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. V rodinnom dome je realizovaná aj inštalácia zemného plynu. Kanalizácia do žumpy je z plastového potrubia. Zdrojom teplej vody je kotol ústredného kúrenia. Kotol ústredného kúrenia je plynový, neznačkový. Vybavenie kuchyne pozostáva : sporák elektrický so sklokeramickou platňou a elektrickou rúrou, odsávač par, drezové oceľový nerezový; kuchynská linka je na báze dreva rozvinutej šírky 4,00 m´. Vnútorné vybavenie podlažia : vaňa plastová rohová, umývadlo, samostatná sprcha. Vodovodné batérie sú pákové nerezové so sprchou 1 kus a pákové nerezové 2 kusy. Záchody sú splachovacie bez umývadla (umiestnený v kúpeľniach). Vnútorné obklady stien na podlaží sa nachádzajú v prevážnej časti kúpeľne nad výšky 1,35 m, obloženie vane, kuchyne pri sporáku a dreze. Na tomto podlaží je umiestnený elektrický rozvádzač s automatickým istením.

Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

Prístavba z roku 2015

Prístavba k rodinnému domu má obdobné stavebno-technické vyhotovenie, ako pôvodnej časti. Užívaná je od roku 2015.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 56 500 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Príprava 2. kola dražby 43 bytov - Utekáč Utekáč

  • 1980.00m2
  • 43
dražba 51 500 €

Pozemky - orná pôda Dražba ornej pôdy 2240 m2/ BA - mč. RAČA/okr. Bratislava III Bratislava-Rača

  • 2240.00m2
dražba 50 310 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 3. kola dražby domu - Hliník nad Hronom Námestie SNP 117, Hliník nad Hronom

  • 386.00m2
  • 2
dražba 55 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom v Opoji - Výrazná zľava Opoj 207, Opoj

  • 123.37m2
  • 2
dražba 54 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Topoľníky - 2. kolo Trhová 549/16, Topoľníky

  • 125.94m2
  • 3