Detail nehnuteľnosti

Dražba - rodinný dom - Trenčianske Jastrabie - 2. kolo

  • Trenčianske Jastrabie 374, Trenčianske Jastrabie
ID: #6325

Popis nehnuteľnosti:


Predmetom dražby je  rodinný dom s.č. 374 postavený na rovinatom pozemku KN p.č. 742/4 v obci Trenčianske Jastrabie.  Prístup k domu je z odbočky z miestnej prístupovej komunikácie, ktorá prechádza obcou Trenčianske Jastrabie.

pripravujeme 2. kolo dražby s 10% zľavou z pôvodnej ceny stanovenej znalcom. Nová znížená cena: 156.600,- EUR

Rodinný dom je samostatne stojaci, nepodpivničený s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím.  Zastrešenie domu je riešené krovom s krytinou škridlovou - Tondach. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu.

Dom je postavený na betónových základoch, s betónovou podmurovkou s vodorovnou izoláciou. Obvodové murivo je vyhotovené z tvárnic Ytong, priečky  z toho istého materiálu, strop nad I.NP betónový, v podkroví – drevený trámový s rovným podhľadom.

Vonkajšie omietky sú navrhnuté na báze umelých látok.  Okná sú plastové so žalúziami a bezpečnostnými fóliami. Dvere hladké plné. Vnútorné omietky – vápenné hladké.

I.NP

Vstup do domu je riešený z bočnej strany domu. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností: vstupná chodba, kúpeľňa s WC a kuchyňa prepojená s obývacou izbou. V kuchyni s obývacou izbou sú umiestnené aj drevené schody pre prístup do podkrovia domu.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne: vstupná chodba  a kúpeľňa  s WC  - keramická dlažba, v izbe s kuchyňou – laminátová plávajúca podlaha.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka 6,7m s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Zabudovaná je plynová varná doska a teplovzdušná rúra digestor, umývačka riadu. Obklad stien je vyhotovený z mramoru v časti z dreva.

Vnútorné omietky sú  vyhotovené v celom dome vápenné hladké.

Vykurovanie  domu je panelovými radiátormi.

V kúpeľni s WC  sa   nachádza keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, samostatný sprchovací kút s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, WC so spodnou nádržkou a kotol na vykurovanie domu spojený s ohrevom TÚV. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo WC a sprchového kúta. Elektroinštalácia – svetelná aj motorická.

Podkrovie

Vstup do podkrovia je po drevenom schodisku z obývacej izby prepojenej s kuchyňou.

Tu sa nachádza chodba, kúpeľňa  s WC a tri izby. Podlahy sú vyhotovené nasledovne: v kúpeľni s WC – keramická dlažba, v ostatných miestnostiach – laminátová plávajúca podlaha.

V kúpeľni s WC  sa   nachádza keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, jednoduchá akrylátová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, WC so spodnou nádržkou.  Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo WC a vane. Elektroinštalácia – svetlená. Okná plastové so žalúziami, dvere hladké plné, vnútorné omietky vápenné hladké, vykurovanie je panelovými radiátormi.

Dom je v štandardnom prevedení využívaný na bývanie. Podľa údajov spoluvlastníka je v dome dotiahnutý internet.

Prístrešok pre autá

Prístrešok pre autá bol vybudovaný v roku 2013 spolu so stavbou rodinného domu. Nosná konštrukcia je tvorená drevenými stĺpmi, ktoré sú opatrené náterom. Prestrešenie je riešené predĺžením strešnej roviny rodinného domu (pultovou strechou) s krytinou Tondach. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Podlaha zo zámkovej dlažby ( ocenená v spevnených plochách)

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1