Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu č. 7- Bratislava-Ružinov - 25 % zľava

  • Uránová 3265/13, Bratislava-Ružinov, Bratislava-Ružinov
ID: #6318

Popis nehnuteľnosti:


25 % zľava z ceny stanovenej znaleckým posudkom. Cena po zľave je 138.000,- EUR.

Nakoľko predmet dražby nebol znalcovi na znaleckom zameraní sprístupnený, všetky informácie o predmete dražby, popis bytu a výmera sú prevzaté z dostupných dokumentov, ktoré má dražobník k dispozícii.

Predmetom dražby je trojizbový byt č. 7, evidovaný na LV č. 4233, k.ú. Ružinov  na 2.poschodí  v bytovom dome s.č. 3265 na Uránovej ulici , vchod č.13  v Bratislave v mestskej časti Ružinov, sídlisko Ostredky.

Bytový dom bol daný do užívania v roku 1965.

Bytový dom je postavený na betónových základoch s obvodovým murivom z tehál, zastrešenie je riešené plochou strechou, stropy sú rovné. . Vonkajšie omietky sú vyhotovené na báze umelých látok s kontaktným zatepľovacím systémom. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Okná sú v spoločných častiach bytového domu plastové, vnútorné omietky sú vápenné hladké.

Vstupné dvere do bytového domu sú hliníkové s presklením. Vyhotovený je bleskozvod.

Dom je podpivničení a má 4 nadzemné podlažia

Dom je napojený na verejný rozvod vody, kanalizácie, plynu a NN.

 

Popis spoločných častí a zariadení bytového domu je prevzatý z dostupných dokumentov:

Spoločnými  časti  domu  sú  základy  domu,  strecha ,  obvodové  múry,  vchody, schodiská, chodby, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie..

Spoločnými zariadeniami domu sú, kočikárne, práčovne, sušiarne, žehliarne, WC,  miestnosť pre upratovačky, STA, bleskozvody, vodovodné, teplonosné, plynové, kanalizačné, elektrické a teplovodné prípojky, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne domu, v ktorom sa predmet dražby nachádza.

Technický popis bytu prevzatý z dostupných dokumentov:

Byt č.7 je  trojizbový  v pôvodnom stave z obdobia výstavby so štandardným vyhotovením. Je umiestnený na 2.poschodí (III.NP). Byt dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, izba, izba, izba. Príslušenstvo bytu tvorí pivnica, umiestnená v suteréne domu. Podlahy sú vyhotovené v izbách – parkety, v kúpeľni a vo WC – keramická dlažba, v kuchyni a v predsieni – PVC

Vnútorné omietky v byte sú vápenné hladké, okná sú pôvodné drevné zdvojené, dvere hladké plné aj s čiastočným presklením. Vykurovanie bytu je liatinovými radiátormi z kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu..

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva s nerezovým drezom s vodovodnou batériou, kombinovaný sporák s rúrou. Vyhotovený je keramický obklad dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

Bytové jadro je murované.

V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa a keramické umývadlo. Vo WC  sa nachádza WC so spodnou nádržkou  bez umývadla. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo WC.

Okná sú v celom byte pôvodné zdvojené v drevenom ráme, dvere hladké plné (zárubne oceľové).

Vykurovanie bytu je z centrálneho zdroja- radiátory oceľové. Elektroinštalácia – svetelná

Byt je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizáciu a plyn.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1