Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu - Galanta - 1. kolo

  • Štvrť SNP 997/15, Galanta
ID: #6027

Popis nehnuteľnosti:


Byt č.17 sa nachádza na 3.podlaží. (2. poschodie) päťposchodového obytného domu s.č.997 na ulici štvť SNP okresného mesta Galanta. Predmetný obytný dom je postavený bližšie k centru mesta na parc.č.1694/6, 1694/7. Obytný dom je podpivničený a celkom má 7 podlaží (1 podzemné a 6 nadzemných podl.). Predmetný obytný dom je situovaný v blízkosti škôlky, školu, detského ihriska a je tu v okolí aj kompletná občianska vybavenosť.

Spoločnými časťami domu sú časti nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť a sú určené na spoločné užívanie ako: základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sú: STA, bleskozvody, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky, výťah.

Popis bytu č.17:

Byt č.17 na 3.p. je trojizbový s príslušenstvom: kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň, balkón a dve komory. Byt bol v roku 2012 zrekonštruovaný a táto rekonštrukcia stále trvá. V rámci modernizácie boli vymenené podlahy obytných miestností, podlaha a keramický obklad záchoda, kuch. linka, ker. obklad pri kuch. linke, okná na plastové okná a tiež vnútorné dvere. Vnútorné omietky stien sú vápenné hladké s farebnou maľbou, boli obnovené, ako aj nový keramický obklad je prevedený v kuchyni pri kuch. linke aj vo WC. Výplňové konštrukcie: dvere sú drevené dyhované plné a zasklené v oceľových zárubniach. Okná sú nové plastové s izolačným zasklením. Podlahy: v kuchyni, kúpelni je podlaha PVC, vo WC je keram. dlažba, v obytných miestnostiach sú nové vlýskové parkety.

V kuchyni sa nachádza nová kuchynská linka z materiálu na báze dreva s moderným dizajnom, vstavaný kombinovaný sporák. Umývací drez je nerezový, vodovodné batérie sú nerezové. Zariadenie kúpelne: je pôvodné, podlaha PVC, ker. obklad, vstavaná oceľová vaňa, umývadlo.

V záchode: ker. dlažba, ker. obklad stien, WC misa, keram. obklad stien je prevedený po plafón. V dvoch spálňa ch sa nachádzajú vstavané skrine. Balkón je prístupný z obývacej izby. Byt je vkusne a podľa potreby rodiny zariadený, jeho zariadenie je v dobrom stave. Kúpelňa a podlahy kuchyne sa budú vymieňať priebežne. Byt má elektroinštaláciu s poistkovými automatmi. telefónne a televízne rozvody sú vyhotovené pod omietkou.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 62 370 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu v Beckove - 2.kolo - ZĽAVA Beckov 204, Beckov

  • 78.36m2
  • 3
dražba 69 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Nálepkovo - 1. kolo Letná 353/47, Nálepkovo

  • 266.00m2
  • 4
dražba 69 900 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu - Hlohovec - 1. kolo Koperníkova 1367/1, Hlohovec

  • 73.64m2
  • 3