Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu - Hlohovec - 1. kolo

  • Michalská 13, Hlohovec
ID: #6038

Popis nehnuteľnosti:


Byt č.16 je umiestnený na poslednom 9.poschodí (9.NP) v bytovom dome súp.č. 2410 na Michalskej ulici  v meste Hlohovec. Dom bol daný do užívania v roku 1987. Dom má dva vchody. V každom vchode sa nachádza jeden osobný výťah.  Bytový dom je postavený na betónovom základe -  má technické prízemie, kde sa nachádza vstup do domu a pivničné priestory a  8 podlaží, na ktorých sa nachádzajú byty. Obvodové murivo je vyhotovené z plošných panelových dielcov bez zateplenia.  Zastrešenie domu je riešené plochou strechou. Klampiarske konštrukcie – z pozinkovaného plechu. Vstupné dvere do domu sú na báze plastov otvárané elektronickým vrátnikom pomocou telefónnych aparátov, ktoré sú umiestnené v jednotlivých bytoch. Zadné dvere sú v oceľovom ráme s presklením.

Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.

Spoločné časti domu : základy domu, strecha, chodby,  obvodové múry, vchody, schodiská,  vodorovné nosné a izolačné konštrukcie , zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu : sú zariadenia určené na spoločné užívanie – 2 sušiarne, dve kočikárne, bicykláreň, vetracie komíny, bleskozvod, vnútorné strešné zvody na zvod dažďovej vody, výťahy, strojovne výťahov, 2 miestnosti s meračmi a 5 miestností pre spoločné užívanie, vodovodné, kanalizačné, teplonosné, elektrické, televízne pre STA, plynové , ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne domu, v ktorom je byt č. 16 umiestnený.

Technický popis bytu :

Byt č.16 je trojizbový po čiastočnej rekonštrukcii so štandardným vybavením. Príslušenstvo bytu tvorí pivnica č.9, ktorá je umiestnená na prízemí domu.

Byt dispozične pozostáva z nasledovných miestností :  chodba, kúpeľňa , WC, kuchyňa, komora, izba, izba, obývacia izba.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v jednej izbe -laminátová plávajúca podlaha, v ostatných obytných miestnostiach - PVC + koberec, chodba, kuchyňa - keramická dlažba, v kúpeľni a vo WC, v komore - PVC.

V kuchyni  sa nachádza  nová štandardná kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s plynovou rúrou a digestorom. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

Bytové jadro je pôvodné - umakartové.

V kúpeľni  sa nachádza smaltovaná vaňa a  keramické umývadlo.  Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad je vyhotovený len okolo vane.

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad nie je vyhotovený.

Dvere hladké plné do izieb s čiastočný presklením. Okná sú plastové so žalúziami. Radiátory panelové s meračmi tepla. Vnútorné omietky – vápenné hladké, v časti tapeta.

Vykurovanie bytov v dome a ohrev TÚV je z centrálnej kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu.

Byt je v dobrom technickom stave, primeranom bežne vykonávanej údržbe a veku.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 73 620 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Bátka - 2. kolo 159, Bátka

  • 205.00m2
  • 4
dražba 69 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Nálepkovo - 1. kolo Letná 353/47, Nálepkovo

  • 266.00m2
  • 4