Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu - Hlohovec - 3. kolo

  • Koperníkova 1367/1, Hlohovec
ID: #6028

Popis nehnuteľnosti:


3. kolo dražby, vyvolávacia cena 70.000,- EUR

Predmetný byt č. 3 sa nachádza na 1.poshcodí (I.NP) v bytovom dome súp.č.1367 na Kopernikovej ulici  v meste Hlohovec. Dom bol podľa predloženej evidenčnej karty daný do užívania v roku 1973. Dom má jeden hlavný vchod a  osobný výťah. Je postavený na betónovom základe a má suterén a 10 nadzemných podlaží. Vstupné dvere do domu sú na báze plastov otvárané elektronickým vrátnikom pomocou telefónnych aparátov, ktoré sú umiestnené v jednotlivých bytoch. Na poschodí sa  nachádzajú 4 byty.  Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.

Popis spoločných častí a zariadení bytového domu prevzatý zo ZP č. 29/2008:

Spoločné časti domu : základy domu, strecha, chodby,  obvodové múry, priečelie, vchod, schodisko,  vodorovné nosné a izolačné konštrukcie , zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu : sú zariadenia určené na spoločné užívanie – výťahy, vodovodné teplonosné, kanalizačné a elektrické prípojky a to aj v prípade ak sú umiestnené mimo domu ale slúžia výlučne domu v ktorom je byt umiestnený.

Popis bytu je prevzatý zo znaleckého posudku č. 29/2008 vypracovaného Ing. Gergičom:

Byt č.3 je trojizbový predpokladá sa so štandardným vybavením s čiastočnou rekonštrukciou. Príslušenstvo bytu tvorí pivnica č.3, ktorá je umiestnená v suteréne domu. Byt dispozične pozostáva z nasledovných miestností : predsieň, chodba, kúpeľňa , WC, kuchyňa, izba, izba, obývacia izba. Podlahy : v obytných izbách - drevené vlysy, , v chodbe - laminátová plávajúca podlaha ( z roku 2007), v kuchyni - keramická dlažba. Kuchyňa bol rekonštruovaná v zmysle predloženého ZP  v roku 2003 ( nová kuch.linka so spotrebičmi). Osadená je štandardná kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s plynovou rúrou a digestorom. Keramický obklad sa predpokladá, že je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka. Bytové jadro sa predpokladá  pôvodné  na báze drevovláknitých dosiek v zmysle predloženého ZP. V kúpeľni  sa nachádza vaňa a  keramické umývadlo.  Vodovodné batérie sa predpokladajú nerezové pákové. Keramický obklad  sa predpokladá, že je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane. Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad vyhotovený. Dvere prevažne zhrňovacie. Vykurovanie bytu je liatinovými radiátormi.  Vykurovanie bytov v dome a ohrev TÚV je z centrálnej kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu. Vnútorné omietky – vápenné hladké, stierkované. Podľa vizuálnej obhliadky bytového domu bolo zistené , že okná sú v celom bytovom dome resp. vo všetkých bytoch - plastové.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 69 600 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 2. kola dražby domu - Nálepkovo Letná 353/47, Nálepkovo

  • 266.00m2
  • 4
dražba 68 400 €

Byty - 1 izbový byt Dražba jednoizbového bytu - Trnava - 1. kolo Ludvika van Beethovena 5851/11, Trnava

  • 37.95m2
  • 1