Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu - Hubice - 1. kolo

  • Hubice 88, Hubice
ID: #6080

Popis nehnuteľnosti:


Budova bytového domu so súp. č. 88, sa nachádza na pozemku s parc. č. 11/37 v kat. ú. Hubice, obec Hubice. Je užívaná od roku 1965.

Jedná sa o budovu v zástavbe obytných domov, murovanú z tehál, so tromi nadzemnými podlažiami, úplným podpivničením, valbovou strechou. Budova má jeden samostatný vchod. Vchod nie je vybavený osobným výťahom.

V budove nie sú evidované nebytové priestory. V obytnom dome sa nachádza celkom 6 bytov (na každom podlaží po 2 bytoch).

Jedná sa o bytovú stavbu unifikovaného variantu. Budova je založená na železobetónových základoch, od úrovne ktorého začína podlahová konštrukciou 1. podzemného podlažia. Nosná konštrukcia je murovaná z tehál. Stropná konštrukcia je železobetónová. Valbová strecha so stojatou stolicou, krytinou strechy je pálená krytina jednodrážková. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu. Vykurovanie je pôvodné, s vlastným dodaním tepla ako i teplej vody. Elektroinštalácia je svetelná ako i motorická. Bleskozvod je realizovaný. Vnútorný vodovod je z oceľového potrubia (pôvodné), kanalizácia - zvislé zvody - sú vyhotovené ako zliatinové. Odkanalizovaný je do kanalizácie. V objekte je aj vnútorný rozvod NTL plynu len pre sporáky v kuchyniach..

Meranie spotreby energie je zabezpečené priamo v každom byte, resp. celkovo v každom vstupe.

Byt č. 3 sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží budovy. Pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne s jedálenským kútom a základného príslušenstva (kúpeľňa, samostatný splachovací záchod a špajza). Byt bol počas užívania len čiastočne rekonštruovaný. Steny bytu sú prevažne omietnuté, obklady stien sú vyhotovené štandardné keramické. Nášľapnú vrstvu podláh v obytných miestnostiach sú drevené bukové vlysy, v ostatných miestnostiach je prevažne PVC povlaková krytina. Okná na byte sú pôvodné drevené dvojité s doskovým ostením; dvere sú hladké plné drevené, vstupné taktiež drevené. Zariaďovacie predmety zdravotechnickej inštalácie sú nové - vaňa plastová rohová, umývadlo. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, so plynovým sporákom s elektrickou rúrou. Záchod je splachovací. Byt je napojený na verejný vodovod, rozvod elektriny, plynu. Odkanalizovaný je do kanalizačného systému. Byt má vlastné lokálne vykurovanie pomocou plynových kachlí (zn. Gamat); príprava teplej úžitkovej vody je zabezpečený elektrickým zásobníkovým ohrievačom vody. Meranie spotreby energie je zabezpečené priamo v byte. Výmera bytu je 99,63 m2. Bytové jadro je murované.

Spoločné časti a zariadenia domu (schodištia, chodby, zádveria, pivničné priestory, povalové priestory). Pomer spoluvlastníckeho pomeru na spoločných častiach a zariadeniach predstavuje 1/6. Spoločnými časťami domu sú hlavne steny, priečelia, strecha, vchody, povala, elektrické a kúrenárske siete aj keď sú umiestnené mimo domu, prístrešky na umiestnenie smetných nádob.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 56 500 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Príprava 2. kola dražby 43 bytov - Utekáč Utekáč

  • 1980.00m2
  • 43
dražba 55 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinný dom s pozemkom / Zlaté Klasy-Rastice Horná 285/7, Zlaté Klasy

  • 186.80m2
dražba 54 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Topoľníky - Zľava Trhová 549/16, Topoľníky

  • 125.94m2
  • 3