Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu - Nitra - 1. kolo

  • Hviezdna 1404/2, Nitra
ID: #6157

Popis nehnuteľnosti:


Obytný dom s.č.1404 je postavený na parc.č.821 ako samostatne stojaci s jedným vchodom. Dom má jedno podzemné a 12 nadzemných podlaží. Podzemné podlažie je využívané, ako kočíkáreň, sušiareň, práčovňa, skladové miestnosti a pivničné priestory patriace k jednotlivým bytom.

Obvodový plášť je z veľkoplošných panelov s dodatočným zateplením, plochá strecha je so živičnou privarovanou krytinou, klampiarske konštrukcie domu sú z pozinkovaného plechu, inštalovaný bleskozvod, schodiská sú železobetónové s povrchovou úpravou liate terazzo, vonkajšia povrchová úprava stien je s akrylátovými omietkami. Vo vchode je osadený jeden výťah.

      Počas životnosti v posledných rokoch bolo urobené zateplenie s vonkajšími omietkami, ako i s výmenou vstupných dverí hliníkovoplástovými. V spoločných priestoroch schodíšť ako i v suteréne bola urobená výmena okien za plástové. Vstupné vchodové dvere sú s osadenými skrinkami na poštu a novými elektronickými zvončekmi.

Predmet dražby, byt 26 je trojizbový 1.kategórie s príslušenstvom predsiene, kúpelne, WC ako i pivnice. Nachádza sa na 7.p vo vchode č. 2 na ulici Hviezdnej v Nitre. Súčasťou bytu je aj balkón. Byt je kompletne rekonštruovaný. V izbách sú dre ené parkety, v ostatných miestnostiach je nová keramická dlažba. Povrchová úprava stien a stropov sú stierky. V kuchyni je sadrokartónový podhľad s bodovým osvetlením. Okná plastové s vnútornými žalúziami. Dvere sú hladké plné. Jadro v byte je murované. V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka s nerezovým drezom, umývačkou riadu a obkladom za linkou. Sporák je plynový s elektrickou rúrou s digestorom. V kúpeľni sa nachádza liatinová vaňa s obkladom, plastové umývadlo, nerezové batérie a obklad stien. WC je splachovacie typu kombi. Vykurovanie bytu je ústredné, radiátory sú oceľové s termohlavicami. Elektroinštalácia je svetelná. Všetky rozvody v byte sú nové. V spálni sa nachádzajú vstavané skrine roldor. S vlastníctvom bytu je spojené aj spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu o veľkosti spoluvlastníckeho podielu 70/2267.

Spoločnými časťami domu sú základy domu, strecha, chodby, priečelia, obvodové múry, vchody, schodiská, vodorovné a zvislé nosné konštrukcie a izolačné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sú: výťahy, strojovne výťahov, kočikáreň, práčovňa, sušiareň, bleskozvod, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové,  telefónne a teplonosné prípojky, ktoré slúžia výlučne tomuto domu, v ktorom je oceňovaný byt umiestnený.

Obytný dom bol daný do užívania v roku 1965.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1