Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu - Trenčín - 1. kolo

  • Hurbanova 1599/60, Trenčín
ID: #6140

Popis nehnuteľnosti:


1. kolo

Predmetom dražby je trojizbový byt č.21 nachádzajúco sa na 1.poschodí /2.NP/ v bytovom dome súp.č. 1599 na Hurbanovej  ulici v Trenčíne v časti sídliska Sihoť I.
Bytový dom bol postavený v roku 1952. Dom je postavený na betónových základoch. Obvodové murivo domu je vyhotovené z tehál, priečky v dome tehlové, stropy rovné. Vonkajšie omietky sú nové vyhotovené na báze umelých látok ( r.2013) . Dom má suterén a 3 nadzemné podlažia. Má jeden hlavný vchod, vstupné dvere do domu sú nové na báze plastov, okná v spoločných priestoroch domu - plastové. Zastrešenie domu je riešené krovom s krytinou z pozinkovaného plechu (krytina z roku 2005). Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu ( z roku 2013). Vstupné dvere do domu sú otvárané elektronickým vrátnikom pomocou telefónnych aparátov, ktoré sú umiestnené v jednotlivých bytoch.
Rozvody vykurovania a elektro v dome, nové plastové okná a dvere  boli vyhotovené v roku 2013.
Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro. Prístup k bytovému domu je priamo z Hurbanovej ulice.

Popis spoločných častí a zariadení byt.domu:
Spoločné časti domu : základy domu, strecha, podkrovie, obvodové múry, priečelie, vchod, schodisko,  vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.
Spoločné zariadenia domu :  kotolňa, úschovňa bicyklov a pomocná miestnosť v suteréne, STA,  bleskozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové prípojky, telefónne a  teplonosné prípojky a to aj v prípade ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne domu, v ktorom je oceňovaný byt umiestnený. 
 
Technický popis predmetu dražby:
Byt bol v roku 2006 prerobený z nebytového priestoru č.5. Výmera bytu bez pivnice je 56,95 m2. Pivnica má rozlohu 4,73 m2.
Byt dispozične pozostáva z:  chodba, kúpeľňa  s WC, kuchyňa, izba, izba, izba.
Príslušenstvo bytu tvorí pivnica, ktorá je umiestnená v suteréne bytového domu.
Ďalšia rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2012 – dvere , podlahy, úpravy povrchov, roldorové šatníky, kuchyňa je z roku 2014.
Podlahy v byte sú vyhotovené nasledovne : v kúpeľni s WC - keramická dlažba, v ostatných miestnostiach – laminátová plávajúca podlaha.
V kúpeľni s WC sa nachádza akrylátová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou zabudované so skrinkou a  WC so spodnou nádržkou. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC .
V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s drezom na báze kameniny s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, sporák so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou, digestor. Za kuchynskou linkou je vyhotovený obklad na báze dreva. 
Bytové jadro je – murované. Radiátory sú nové panelové s meračmi tepla. Dvere sú rámové s výplňou, vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné.
Vnútorné úpravy povrchov sadrové omietky hladké, v časti kuchyne a v obývacej izbe, v chodbe - šľachtené omietky. Okná sú v celom byte plastové so žalúziami. V chodbe je umiestnená roldorová šatníková skriňa. Stropy sú v byte obložené polystyrénovými šablónami. V byte boli v roku 2006 vyhotovené nové rozvody elektro, vody a kanalizácie.
Byt  bol v deň obhliadky v dobrom technickom stave bez viditeľných trhlín a prasklín, s bežne vykonávanou údržbou. Byt už nie je obývaný a je prázdny. Na predmete dražby neviaznu žiadne vecné bremená ani nájomné zmluvy. Po dražbe ihneď k dispozícii.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 85 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom v Ivanke pri Nitre - pripravujeme Mateja Tučku 318/6, Ivanka pri Nitre

  • 247.86m2
  • 6
dražba 90 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba dvoch rodinných domov - Horné Zelenice - zľava 25% Horné Zelenice 105, Horné Zelenice

  • 313.18m2
  • 7