Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu č. 1 - Malá Čausa - Zľava

  • Malá Čausa 275, Malá Čausa
ID: #6020

Popis nehnuteľnosti:


Zľava!

Byt č. 1  sa nachádza   na  prvom poschodí ( prízemí - I.NP) v bytovom dome s.č. 275 v obci Malá Čausa. Stavba bytového domu bola pôvodne postavená pri výstavbe hospodárskych objektov v roku 1964 ako sýpka. V roku 2009 bola hospodárska stavba - bývalá sýpka zrekonštruovaná na stavbu bytového domu. Z pôvodnej stavby sýpky, zostali len základy a obvodové murivo. Ostatné konštrukcie boli vyhotovené nové v roku 2009.

Bytový dom s.č. 275 je nepodpivničený s tromi nadzemnými podlažiami so zastrešením krovom s krytinou z titan zinkového plechu. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Vonkajšie  omietky sú vyhotovené hladké na báze umelých látok. Podlahy v bytovom dome sú v spoločných priestoroch (na spoločných chodbách a schodisku) vyhotovené z keramickej dlažby. Vonkajšie  omietky sú vyhotovené hladké na báze umelých látok. V bytovom dome sa nachádza celkovo 6 bytov ( dva byty na poschodí). Každý byt má vlastné vykurovanie plynovým kotlom , ktorý je spojený aj s ohrevom TÚV.

Dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizácia do žumpy  resp. ČOV a plyn.

Spoločné časti domu sú : základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchod , schodiská, vodorovné nosné  a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu sú :  schodisko, bleskozvody, komíny, vodovodné, kanalizačné,  elektrické,  plynové  prípojky, STA, vodomerná šachta, ČOV,  a to aj v prípade ak sú umiestnené mimo domu ale slúžia výlučne domu, v ktorom je oceňovaný byt umiestnený.

 

Technický popis bytu :

Byt č.1 sa nachádza na 1.poschodí (I.NP) v krajnej  sekcii bytového domu. Byt je trojizbový so štandardným vybavením.

Byt dispozične  pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, komora, obývacia izba, izba, izba. Podlahy sú vyhotovené nasledovne : chodba, komora, kuchyňa a izby – laminátová plávajúca podlaha, v kúpeľni s WC – keramická dlažba.

V kuchyni sa nachádza pracovná doska so skrinkami s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, plynový sporák s elektrickou rúrou bez digestora  ( podľa predloženého ZP dokončenosť kuch.linky pre záložné právo bolo 20 %). Kuchynské skrinky sú podľa údajov nájomníkov v ich vlastníctve .

Vybavenie kuchyne patrí nájomníkovi a preto sa do výpočtu kuchynská linka neuvažuje.

V kúpeľni s WC sa nachádza – WC so spodnou nádržkou, smaltová vaňa s vodovodnou batériou nerezovou pákovou so sprchou, keramické umývadlo s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. V kúpeľni je umiestnený aj plynový kotol JUNKERS ZVK 23, ktorý je spojený aj s ohrevom TÚV. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC.

Vnútorné omietky sú vápenné hladké, dvere hladké plné , zárubne oceľové, okná plastové.

Byt bol v deň obhliadky v dobrom technickom stave s bežne vykonávanou údržbou. 


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 45 000 €

Byty - 3 izbový byt Dražba obecného bytu - Rozhanovce - 2. kolo Školská 107/1, Rozhanovce

  • 72.00m2
  • 3
dražba 45 630 €

Byty - 3 izbový byt Dražba - trojizbového bytu č. 3 - Malá Čausa - Zľava Malá Čausa 275, Malá Čausa

  • 76.15m2
  • 3
dražba 43 200 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu č. 4 - Malá Čausa - Zľava Malá Čausa 275, Malá Čausa

  • 72.44m2
  • 3
dražba 43 110 €

Byty - 3 izbový byt Dražba trojizbového bytu č. 6 - Malá Čausa - Zľava Malá Čausa 275, Malá Čausa

  • 71.68m2
  • 3