Detail nehnuteľnosti

Dražba trojizbového bytu v Beckove - pripravujeme 2.kolo - ZĽAVA

  • Beckov 204, Beckov
ID: #6008

Popis nehnuteľnosti:


Byt č.18 je umiestnený na 3.NP v bytovom dome s.č. 204. Bytový dom bol daný do užívania v roku 2008.

Bytový dom má 4 nadzemné podlažia. Na I.NP sú umiestnené garáže a vstupy do bytového domu. Na II.NP až IV.NP sa nachádzajú bytové jednotky. Dom má dva vchody. Je postavený na betónových základoch. Prístup do bytu je zo spoločnej pavlače na poschodí. Schody v bytovom dome sú betónové s povrchom z keramickej dlažby. V bytovom dome nie je výťah. V bytovom dome je celkovo 26 bytov.

Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete a to konkrétne : voda, kanalizácia, plyn, elektro.

Popis spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu je prevzatý z "Kúpnej zmluvy", ktorá je prevzatá z predloženého ZP č. 12/2008.

Spoločné časti domu : základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, vchody, schodiská,  povala, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie , zvislé nosné konštrukcie.

Spoločné zariadenia domu : kočikárne, bleskozvody, komíny, vodovodné, elektrické, plynové , telefónne prípojky, žumpa.

Technický popis bytu :

Oceňovaný byt č.18 je trojizbový v pôvodnom stave z obdobia výstavby ( z roku 2008) bez kuchynskej linky. Je umiestnený v strednej sekcii bytového domu na 3. poschodí (III.NP), vo vchode č.2.

Dispozične byt pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kuchyňa , obývacia izba, izba, izba, kúpeľňa a WC. 

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : v kúpeľni a vo WC - kamienkový koberec , v chodbe - keramická dlažba, v ostatných miestnostiach laminátová plávajúca podlaha. Z obývacej izby je prístupná loggia o rozmeroch 3,30*0,83m.

Bytové jadro je murované.

V kúpeľni sa nachádza samostatný sprchovací kút, keramické umývadlo zabudované so skrinkou. Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpelne aj okolo sprchového kúta. V kúpeľni je umiestnený aj plynový kotol na vykurovanie bytu spojený s ohrevom TÚV.

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad je vyhotovený dookola celého WC.

Radiátory sú v byte panelové.

V kuchyni sa v deň obhliadky nenachádzala kuchynská linka len plynový sporák s elektrickou rúrou. Pre výpočet dokončenosti bytu sa uvažuje osadenie štandardnej kuchynskej linky s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou. Keramický obklad bol vyhotovený dookola bývalej kuchynskej linky a sporáka.

Vnútorné úpravy povrchov – vápenné omietky hladké, farebná maľba. Okná sú  v celom byte plastové so žalúziami, dvere rámové s výplňou, vstupné dvere do bytu  sú hladké plné

Byt sa v deň obhliadky nevyužíval na bývanie .

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 64 400 €

Byty - 2 izbový byt Dražba dvojizbového bytu - Ilava - 1. kolo Sihoť 177/16, Ilava

  • 71.93m2
  • 2