Detail nehnuteľnosti

Dražba 3-izbového bytu / Horné Zelenice

  • Horné Zelenice
ID: #5755
dražba 41 600 €

Popis nehnuteľnosti:


3-izbový byt

Bytový dom je zrealizovaný ako nepodpivničený objekt so štyrmi nadzemnými podlažiami a jedným vchodom. Na I.NP sa nachádzajú nebytové priestory (4 garáže) a pivnice patriace k jednotlivým bytom. Na II. ž IV. NP sa nachádzajú bytové jednotky (celkom 6 b.j. po dve na každom podlaží).

Vzhľadom na skutočnosť, že bytový dom ani ohodnocovaný byt nebol znalcovi sprístupnený, uvažuje sa pre potreby vyčíslenia východiskovej hodnoty konštrukčné prevedenie a vybavenie domu a bytu tak ako je uvedené v Znaleckom posudku č.95/2013 (Ing. Daniela MIZEROVÁ).

Základy sú betónové, zvislé nosné konštrukcie murované hr. 400 mm. Strecha je plochá, pokrytá krytinou z asfaltových natavovaných pásov. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky brizolitové. Vstupné dvere sú plastové, okná prízemia drevené, ostané okná plastové. Schody sú s povrchom z PVC.

Spoločné časti domu sú: základy, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodiská, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie

Spoločné zariadenia domu sú: pivnica, vetrací komín, bleskozvod, vnútorné strešné zvody na zvod dažďovej vody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové a telefónne prípojky.

Byt č. 1 sa nachádza na prvom poschodí v krajnej sekcii. Jedná sa o trojizbový byt, s kuchyňou, chodbou, predsieňou, kúpelňou, WC, komorou, loggiou a pivnicou na prízemí domu.

V roku 2003 bola vykonaná rekonštrukcia bytu. Dve okná sú plastové, dve drevené zdvojené, dvere sú drevené masívne do drevených zárubní. Bola osadená nová kuchynská linka s nerezovým drezom, kombi sporákom a digestorom. Jadro bytu je murované s novými keramickými obkladmi a dlažbou, novými zariaďovacími predmetmi -rohovou vaňou, sprchovou kabínkou a umývadlom. Za linkou je keramický obklad. WC je samostatné Kombi. Podlahy dvoch obytných miestností sú parketové veľkoplošné laminátové, v jednej izbe, v chodbe a vo WC je podlaha parketová veľkoplošná drevená, v kuchyni a v špajzi je keramická dlažba. Vykurovanie bytu je závesným plynovým kotlom umiestneným v suteréne v pivnici prislúchajúcej hodnotenému bytu. Zdrojom teplej vody je zásobníkový ohrievač. Radiátory sú nové doskové, v kúpelni je trubkový radiátor a prídavné elektrické podlahové kúrenie. V byte je inštalovaná klimatizácia. Dom je napojený na verejný rozvod vody, plynu, odkanalizovaný je do žumpy.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 


Kontakt


Mgr. Monika Chorváthová

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 45 900 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu rodinného domu / Kračúnovce - ZĽAVA 25 % 265, Kračúnovce

  • 307.00m2
  • 6
dražba 37 440 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 - izbového bytu/Komárno Rákocziho, Komárno

  • 60.38m2
dražba 40 700 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu s pozemkami / Moravany nad Váhom Nad výhonom, Moravany nad Váhom

  • 126.08m2
  • 3
dražba 38 610 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 - izbového bytu/Diakovce/okr. Šala Diakovce

  • 69.38m2
dražba 37 200 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu s pozemkami / Zlaté Klasy, časť Rastice Zlaté Klasy

  • 80.21m2
  • 2
dražba 44 400 €

Byty - 4 izbový byt Dražba 4 izb. bytu s loggiou / Michalovce Jána Hollého 3513/111, Michalovce