Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu/ Handlová/okr. Prievidza

 • Mlynská, Handlová
ID: #5754
dražba 28 710 €

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom obdĺžnikového pôdorysu obsahuje dva byty s tromi izbami vo dvoch nadzemných podlažiach. Na 1. NP sa nachádza: predsieň, kúpeľňa s WC, kuchyňa a 2x izba. Rodinný dom nie je podpivničený. Základy sú pásové, kamenné, z pieskovca, skladobnej šírky do 80 cm s vodorovnou hydroizoláciou. Murivo 1. NP a 2. NP je murované prevažne z lomového kameňa v skladobnej hrúbke 70 cm. Vnútorné priečky oboch podlaží sú z tehál plných pálených, hrúbky 10 cm a 15 cm. Stropy nad podlažiami sú drevené, trámové s rovným podhľadom. Rodinný dom má drevený sedlový krov s využitím povale. Strešná krytina pozostáva z azbestocementových šablón na plnom drevenom debnení. Klampiarske konštrukcie strešnej konštrukcie- žľaby, zvody a prieniky sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšie parapety okenných konštrukcií sú z hliníkového, poplastovaného plechu. Fasádne omietky nadzemných podlaží sú vápenné štukové, bez vonkajších obkladov. Schody vedúce na 2. NP sú železobetónové s cementovým poterom. Vnútorné dvere na oboch podlažiach sú drevené, hladké, prevažne plné. Okná na oboch podlažiach sú plastové s izolačným dvojsklom, vybavené vnútornými hliníkovými žalúziami. Podlahy obytných miestností 1. NP a 2. NP sú prevažne z lepených povlakov PVC. Vykurovanie na oboch podlažiach je riešené ako ústredné s osadenými oceľovými, panelovými radiátormi. Elektroinštalácia v oboch podlažiach je svetelná ukončená ističmi v rozvádzači na 1. NP. Do rodinného domu je privedená studená voda z verejného radu. Na 1. NP a  a 2. NP je rozvod studenej a teplej vody z pozinkového potrubia. V rodinnom dome nie je inštalovaný rozvod zemného plynu. Kanalizácia z kameninového potrubia, vedená z kuchyne a kúpeľne s WC na 1. NP a 2. NP je odvedená do verejnej kanalizácie. Zdrojom teplej vody je zásobníkový ohrievač (200 l), osadený na 1. NP v kotolni. Zdrojom ústredného kúrenia je kotol na pevné palivo, osadený na 1. NP v kotolni. Zo zariaďovacíh predmetov sa v rodinnom dome na 1. NP nachádza: 1x liatinová vaňa, 1x umývadlo, 3x bežná batéria a 1x splachovací záchod bez umývadla. Na 2. NP sa nachádza: 1x samostatná sprcha, 1x umývadlo, 3x bežná batéria a 1x splachovaí záchod bez umývadla. V kúpelniach na oboch podlažiach sú lepené keramické obklady 15/15 cm do výšky 1,35 m nad podlahou. Vaňa a sprcha sú obložené keramickým obkladom 15/15 cm. Vnútorné keramické obklady 15/15 cm sa nachádzajú v kuchyni na 1. NP do výšky 1,35 m. Vybavenie rodinného domu je štandardné, niektoré prvky krátkodobej životnosti sú modernizované.

Rodinný dom je priemerne udržiavaný. Prvky dlhodobej životnosti sú bez statických porúch a poškodení. Prvky krátkodobej životnosti sú postupne vymieňané, bez poškodenia. Fasádne prvky nie sú udržované pravidelne. Okenné konštrukcie sú nové, nevykazujú poškodenie. Strešná krytina  a drevený krov sú opotrebované v súlade s vekom, vykazujú minimálny priehyb, krytina je zvetraná, avšak celistvá. V roku 1975 bola vykonaná prístavba k rodinnému domu, čím vznikla miestnosť kotolne so skladmi, kúpeľňa s WC a predsieň. Od roku 1982 boli vykonané práce na oprave a modernizácii rodinného domu, vrátane výmeny okenných konštrukcií, podlahových konštrukcií a výmeny inžinierskych sietí.

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Radoslav Pöštenyi

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 28 725 €

Domy a vily - Rodinný dom Priprav. dražbu domu s hosp. bodovou / Čierna Pole - 3 645 m² pozemku 101, Čierne Pole

 • 349.00m2
 • 5
dražba 30 150 €

Domy a vily - Rodinný dom Opakovaná dražba rodinného domu s pozemkami / Sekule / vhodný na rekonštrukciu Kpt. Nálepku, Sekule

 • 1402.00m2
dražba 28 700 €

Domy a vily - Rodinný dom Priprav. dražbu domu / Vranov nad Topľou, časť Čemerné Vranov nad Topľou

 • 102.00m2
 • 3
dražba 31 200 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 - izbového bytu/Komárno Rákocziho, Komárno

 • 60.38m2
dražba 27 900 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu s pozemkami / Zlaté Klasy, časť Rastice Zlaté Klasy

 • 80.21m2
 • 2
dražba 28 100 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 izb. bytu s balkónom 74 m2 / Lučenec, ul. Továrenská Továrenská 13, Lučenec

 • 74.00m2
 • 3