Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu/ Kolárovice/okr. Bytča

  • Kolárovice
ID: #5744
dražba 35 500 €

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom bol postavený v r.1937.Na dome je urobená čiastočná vnútorná rekonštrukcia a modernizácia.V r.1997 bola zriadená nová elektrická prípojka a elektroinštalácia, v r.1998 bola zriadená prípojka plynu a kotol ÚK bol inštalovaný v r.2007. V r.2010 bola vybavená kuchyňa, kúpeľńa,WC, podlahy,dlažby,obklady. Stavba je prízemná bez podpivničenia so strechou s dvomi podkrovnými izbami. Dom je situovaný v zástavbe rodinných domov. Pôvodná stavba bola postavená a je užívaná ako stavba na bývanie-rodinný dom.

Dispozičné riešenie:

Budova je prízemná so strechou a podkrovnými izbami. Hlavný vstup je z dvora. Vstup na pozemok je z verejnej komunikácie s plotovými vrátkami a plotovými vrátami. Rodinný dom je napojený na plyn a elektrinu.Na parc.č.1829 je kopaná studňa. Na prízemí je vstupná časť zádverie, vnútorná chodba, kotoľňa so schodiskom, kúpeľňa WC, kuchyňa a dve obytné miestnosti-izby. V podkroví sú dve izby.

Základové konštrukcie: sú to základové pásy z monolitického betónu so zvislou izoláciou. Podmúrovka je z monolitického betónu. Zvislé nosné konštrukcie murované z tehál hr.400 mm. Murivo podkrovia je tehlové hr.300. Deliace konštrukcie sú zrealizované ako murované tehlové (priečkovky) hr.10 cm a 15 cm. Vodorovné nosné konštrukcie: Stropná konštrukcia drevený trámový strop s rovným podhĺadom. Schodisko na 2.NP sú drevené rebríkové so stupňami z mäkkého dreva. Strešná konštrukcia: 1.Konštrukcia krovu - je drevená konštrukcia, 2.Krytina strechy - plechové pozinkované, 3.Klampiarske konštrukcie ostatné - z pozinkovaného plechu.

Úpravy vnútorných povrchov: Vnútorné omietky sú vápenné štukové a vnútorné obklady : v kuchyniach nad drezom a medzi kuchynskou linkou  a v hygienických zariadeniach je keramický obklad. Úpravy vonkajších povrchov: Fasádne omietky sú zrealizované vápenná omietka. Výplne otvorov: Dvere na 1.NP sú drevené dvojité s doskovým ostením, vstupné dvere sú z masívu a okná sú drevené dvojité s doskovým ostením, okenné žalúzie: kovové. Podlahy obytných miestností sú veľkoplošné parkety laminátové v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Rozvod televízny a radioantény je riešený pod omietkou na 1.NP. Rozvod studenej a teplej vody je z pozinkovaného potrubia. Inštalácia plynu: je zrealizovaný rozvod do kotolne a do kuchyne. Kanalizácia: sú riešené ako plastové, rozvody a pripojenia sú zrealizované z plastových rúr do žumpy. Zdrojom teplej vody je zásobníkový elektrický bojler umiestnený v kúpelni. Zdroj vykurovania je kotol(turbokotol) na plyn s prietokovým ohrievačom menený , radiátory KORAD. Vybavenie kúpeľne: Na 1.NP v miestnosti kúpeľňa je jednoduchá vaňa, je tu WC kombi, v kupelni je jednoduchá vaňa s umývadlom, sprchový kút, vodovodné batérie-pákové batérie nerezové.Keramický obklad stien  do výšky 2 m, je tu keramické umývadlo s pákovou batériou.

Elektrický rozvádzač: svetelná, motorická, bleskozvod nie je, elektrický rozvádzač s automatickým istením, vnútorné rozvody plynu-rozvod zemného plynu.

Hospodárska stavba-maštaľ

Stavba je pristavaná z východnej hospodárskej časti RD, je jednopodlažná z východnej hospodárskej časti RD, je jednopodlažná bez podpivničenia, strecha je sedlová asymetrická.Postavená bola v r.1986, využívaná je ako sklad pre potreby rodinného domu.Základy sú betónové pätky pod stĺpikmi, zvislé nosné konštrukciesú drevené trámčekové, jednostranne obité doskami, strop je drevený trámový, krov je drevený hambálkový, krytina je z pozinkovaného plechu, bez žľabov a zvodov, dvere drevené zvlakové, podlaha je v prevažnej časti z drevených dosiek, napojenie na svetelnú elektroinštaláciu.

Hospodárska stavba - na parc.č.1828

Prístrešok sa nachádza nad vstupom z dvora do RD, postavený bol v r.1995, základy sú betónové pätky pod oceľovými stĺpmi bez opláštenia, krov drevený pultový, krytina sklolaminátové vlnité dosky, klampiarske konštrukcie sú žľab z pozinkovaného plechu, podlaha betónová.

 

 

Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.


Kontakt


Mgr. Radoslav Pöštenyi

Predmet: Správa:

Podobné nehnuteľnosti


dražba 31 125 €

Domy a vily - Rodinný dom Priprav. dražbu dvojdomu s hosp. budovou / Veľká nad Ipľom - 5 449 m² pozemku Veľká nad Ipľom

  • 807.00m2
  • 8
dražba 32 325 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu/Číčov, okr. Komárno Číčov

dražba 36 270 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu/ Seč/okr. Prievidza Seč

dražba 37 440 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 - izbového bytu/Komárno Rákocziho, Komárno

  • 60.38m2
dražba 38 610 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 - izbového bytu/Diakovce/okr. Šala Diakovce

  • 69.38m2
dražba 37 200 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu s pozemkami / Zlaté Klasy, časť Rastice Zlaté Klasy

  • 80.21m2
  • 2