Detail nehnuteľnosti

Dražba domu - Košice - 1. kolo

  • Timravy 212, Košice-Barca
ID: #6090

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Košice, časť Barca, ul. Timravy č. 212

Dátum konania dražby: dňa 19.08.2020
Čas konania dražby: 09:00
Miesto konania dražby: Hotel Ambassador, Hlavná 101, 040 01 Košice, konferenčná sála na 1. poschodí

Najnižšie podanie: 79 800 eur
Dražobná zábezpeka: 10 000 eur

Číslo účtu: SK41 1100 0000 0026 2380 5437
Variabilný symbol: 222020

Termín prvej obhliadky: dňa 31.07.2020 o 11:00
Termín druhej obhliadky: dňa 14.08.2020 o 11:00

Cena stanovená znaleckým posudkom: 79 800 eur

Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom v zástavbe rodinných domov. Rodinný dom sa nachádza na ulici Stančíkovej Timravy v mestskej časti Košice - Barca. Rodinný dom je murovaný, obdĺžnikového pôdorysného tvaru. Pôvodný rodinný dom bol postavený v roku 1958. V roku 1982 bola k rodinnému domu pristavaná prístavba vstupu a v roku 2013 bolo zriadené čiastočne podkrovie. Dom je trojpodlažný, s čiastočným suterénom, jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Dom má hlavný vstup orientovaný od ulice. Je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, rozvod zemného plynu a verejnú elektrickú sieť. Dom bol čiastočne modernizovaný, v čase obhliadky mal zanedbanú údržbu, časť rekonštrukčných prác bola prevedená nekvalitne a nezodpovedá platným normám.

1. Podzemné podlažie tvorí 2x sklad, kotolňa. Zvislé nosné konštrukcie sú z monolitického betónu, deliace konštrukcie - tehlové (priečkovky, CDM, panelová konštrukcia, drevené). Vodorovné nosné konštrukcie - stropy - s rovným podhľadom betónové monolitické, prefabrikované a keramické. Vykurovanie - zdroj vykurovania - kotol ústredného vykurovania na plyn, naftu, vykurovací olej, elektrinu alebo výmenníková stanica tepla. Vnútorné rozvody vody - z plastového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja; zdroj teplej vody - zásobníkový ohrievač elektrický, plynový alebo kombinovaný s ústredným vykurovaním.

1. Nadzemné podlažie tvotí veranda, chodba, 3x izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, špajza. Základy sú betónové - objekt s podzemným podlažím s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné konštrukcie - murované z iných materiálov (calsilox, siporex, calofrig) v skladobnej hrúbke nad 30 do 40cm; deliace konštrukcie - tehlové (priečkovky, CDM, panelová konštrukcia, drevené). Strecha - krovy - hambálkové a väznicové sústavy bez stĺpikov; krytiny strechy na krove - plechové pozinkované; klampiarske konštrukcie strechy - z pozinkovaného plechu len žľaby a zvody, záveterné lišty. Okná - plastové s dvoj. s trojvrstvovým zasklením; okenice a vonkajšie rolety - plastové. Vybavenie kuchýň - plynový sporák, sporák na propán-bután, drezové umývadlo nerezové alebo plastové, kuchynská linka z materiálov na báze dreva (za bežný meter rozvinutej šírky). Vybavenie kúpeľní - vaňa plastová jednoduchá, umývadlo; vodovodné batérie - pákové nerezové so sprchou, pákové nerezové; záchod - splachovací s umývadlom. Vykurovanie - ústredné vykurovanie  - teplovod. s rozvod. bez ohľadu na mat. a radiátormi - oceľ. a vykurovacie panely. Vnútorné rozvody vody - z pozinkovaného potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja. Vnútorné rozvody kanalizácie - plastové  a azbestocementové potrubie. Vnútorné rozvody elektroinštalácie - elektroinštalácia ( bez rozvádzačov) - svetelná; elektrický rozvádzač - s automatickým istením. Vnútorné rozvody plynu - rozvod svietiplynu alebo zemného plynu.

1. Podkrovné podlažie tvotí 2x izba. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál (plná,metrická,tvárnice typu CD,porotherm) v skladobnej hr. do 30 cm; deliace konštrukcie - tehlové (priečkovky, CDM, panelová konštrukcia, drevené).

 


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 78 900 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Blatná na Ostrove - 1. kolo Blatná na Ostrove 373, Blatná na Ostrove

  • 157.81m2
  • 4