Detail nehnuteľnosti

Príprava 1. kola dražby domu - Veľký Krtíš

  • Št. Tučeka 153, Veľký Krtíš
ID: #6089

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Veľký Krtíš, ul. Št. Tučeka č. 974/153

Cena stanovená znaleckým posudkom: 232 000 eur

Jedná sa o samostatne stojaci nepodpivničený poschodový rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami. Rok začatia užívania stavby je stanovený podľa kolaudačného rozhodnutia na rok 2001. Rodinný dom je nepravidelného tvaru zloženého z obdlžníkov. Stracha je sedlová a pultová.

I. nadzemné podlažie - prízemie, tvoria 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, pračovňa so sušiarňou, dve miestnosti skladov, kotolňa, dve garáže, schodba a schodba so schodiskom na poschodie. II. nadzemné podlažie - poschodie, tvoria tri izby, izba s krbom s uzavretou krbovou vložkou, hala s obývačkou, kuchyňa, špajza, kúpelňa s WC, samostatné WC, schodba so schodiskom, zádverie a krytá terasa. 

Objekt je postavený na základových pásoch z prostého betónu s vodorovnými izolaciámi z asfaltových náterov. Zvislé nosné konštrukcie sú vyhotovené z pálených tehál. Obvodový plášť je zateplený z fasádnych polystyrenových dosiek so sklokeramickou mriežkou. Hrúbka muriva je 55 cm. Priečky na podlažiach sú z pálených tehál o hrúbke 10 až 15 cm. Krytina strechy na krove je z asfaltových šindľov na plnom debnení. Vnútroné omietky sú vápenné štukové. Obklady stien sú z veľkoplošných keramických obkladačiek. Dvere sú plastové a hladké. Okná plastové s izolačným dvojsklom a vnútronými žalúziami. Podlahy na prízemí z keramickej dlažby, na poschodí v izbách z laminatových veľkoplošných dosiek, v ostatných priestoroch z keramickej dlažby. Vykurovanie je ústredné teplovodné. Zdrojom ÚK je elektrický kotol v kombinácii s kotlom na pevné palivo (drevoplyn). Príprava teplej vody bojlerom. Kuchyňa v prízemí je vybavená elektrickým sporákom, digestorom a kuchynskou linkou, dĺžka je 2,99 m. Kuchyňa na poschodí je vybavená elektrickým sporákom so sklokeramickou varnou doskou, digestorom, zabudovanou umývačkou riadu a kuchynskou linkou, dĺžka je 10 m. Kúpelňa je na prízemí aj na poschodí. Rozvody vody sú z pozinkovaných rúr. Odpadové potrubie je prevažne z plastových rúr. Elektroinštalácia svetelná a motorická. Istenie je poistkovými automatmi v samostatných skriniach. Objekt je vybavený bleskozvodom. 


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1