Detail nehnuteľnosti

Dražba domu - Liptovská Lúžna

  • 765, Liptovská Lúžna
ID: #5936

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Liptovská Lužná č. 765, okr. Ružomberok

Oceňovaný dom s.č.765 sa nachádza v obci Liptovská Lúžna. Je súčasťou zástavby samostatne stojacich rodinných domov situovaných v okolí hlavnej prístupovej komunikácie, ktorá prechádza obcou. Stavba rodinného domu je prístupná z bočnej strany rodinného domu prestrešeným závetrím, ktorého súčasťou je vonkajšie predložené schodisko. Priľahlé okolie stavy rodinného domu je tvorené trávnatým porastom. Z prístupovej komunikácie sú hodnotené nehnuteľnosti prístupné oceľovou bránou a brankou, ktoré sú súčasťou predného oplotenia.

Stavba rodinného domu je dispozične riešená v úrovni jedného nadzemného podlažia bez podpivničenia s nevyužitým povalovým priestorom. Stavba domu bola realizovaná v rokoch 1964 až 1966. Podľa uvedeného do užívania bola stavba rodinného domu daná v roku 1966.

Stavba rodinného domu je založená na betónových základoch s vodorovnou hydroizoláciou. Obvodové murivo je vyhotovené klasickou technológiou murovaním z rôzneho materiálu o hrúpbke muriva od 0,30m do 0,40m. Stropné konštrukcie sú oceľobetónové s rovným podhľadom. Konštrukcia zastrešenia je tvorená sedlovým krovom s keramickou krytinou. Súčasťou sú klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vonkajšia povrchová úprava troch stien je tvorená škrabaným brizolitom, povrchová úprava jednej strany je tvorená vápennou omietkou. Vnútorná povrchová úprava stien je tvorená vápennou omietkou, v časti sú prevedené keramické obklady (v kúpeľni vrátane vane, a v kuchyni).

Dvere sú hladké plné v časti presklené, okná sú presklené dvojité s vonkajšími plastovými roletami. Nášlapné podlahové konštrukcie v obytných miestnostiach sú tvorené plávajúcimi podlahami, v zostávajúcich miestnostiach prevažne keramická dlažba. Z inštalačných rozvodov sú prevedené rozvody svetelnej a motorickej elektroinštalácie na poistkové automaty. Vykurovanie je riešené v obývacej izbe, tvorené je novovybudovaným krbom s uzavretým ohniskom. Rozvod vody je riešený okruhom studenej a teplej vody, Zdrojom ohrevu teplej vody je elektrický bojler umiestnený v kúpeľni. Kanalizácia domu (kuchyňa, wc a kúpeľňa) je zvedená do žumpy. Vybavenosť kúpeľne je tvorená smaltovanou vaňou s pákovou batériou, umývadlom s pákovou batériou a splachovacím wc. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka na báze dreva o dĺžke 1,80m, jej súčasťou je šporák na tuhé palivo, elektrický šporák, smaltovaný kuchynský drez s pákovou batériou.

Na základe vizuálnej obhliadky stavby domu z priľahlého okolia domu bolo zistené nahradenie pôvodných okien stavby domu s výnimkou okna na čelnej strane domu, kde je výplň pôvodná tvorená dreveným oknom s doskovým ostením.

 

 


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 41 850 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu so záhradami /Zlaté Klasy / ZĽAVA Zlaté Klasy

dražba 35 700 €

Byty - 3 izbový byt Dražba - 3-izbový byt v Nových Zámkoch / ZĽAVA Boženy Němcovej 4771/4, Nové Zámky

  • 81.58m2
  • 3
dražba 34 350 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - Rodinný dom s pozemkom / Kovarce /ZĽAVA Kovarce 398, Kovarce

  • 242.15m2
dražba 42 300 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Fiľakovo, ul. Tulipánová Tulipánová 1006/25, Fiľakovo

  • 170.00m2
  • 4
dražba 40 600 €

Byty - 3 izbový byt Dražba 3 izb. zrekonšt. bytu - Lučenec, ul. K. Kuzmányho K. Kuzmányho 2048/4, Lučenec

  • 81.00m2
  • 3
dražba 38 400 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Batizovce Štúrova 43/24, Batizovce