Detail nehnuteľnosti

Príprava 3. kola dražby domu - Malá Ida

  • Tulipánova 388/24, Malá Ida
ID: #5954

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Malá Ida, ul. Tulipánova 388/24

Cena stanovená znaleckým posudkom: 356 000 eur

Jedná sa o rodinný dom   súpisné  číslo 388   na parc. č.  786/146  nachádzajúci sa na   rovinatom  pozemku   v intraviláne   obce  Malá Ida, v zastavanej časti v radovej zástavbe  samostatne stojacích  rodinných domov  v blízkosti stredu obce  na ul. Tulipánovej č. 24,  so začiatkom užívania  v roku  2002. Dom napojený  na  verejný  rozvod   ELI, verejný rozvod zemného plynu, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Dispozičné riešenie  jednotlivých podlaží  je v súlade s pôdorysmi  suterénu, 1.NP  a  podkrovia   RD, ktoré tvoria prílohu  znaleckého posudku. V suteréne sa nachádzajú tieto miestnosti:  chodba, kotolňa, sklad   a sauna so sprchou. V 1. nadzemnom podlaží  sa nachádzajú  tieto miestnosti: zádverie, chodba, WC  kuchyňa, špajza, obývacia izba, obývacia hala so schodiskom do podkrovia, 4 x izba,  kúpeľňa s WC, chodba  so schodišťom  do suterénu   a   garáž  s výsuvnou bránou s el.  pohonom. V  podkroví    RD  sa nachádzajú tieto miestnosti:  schodisko  s chodbou  a  galériou, 3 x izba, kúpeľňa a WC.

TECHNICKÝ POPIS VYHOTOVENIA RD:

Základy RD sú betónové  monolitické  s  vodorovnou izoláciou. Obvodové murivo prízemia a podkrovia   z  pálených tehál  hr. 45 cm   z vonkajšej strany  s  povrchovou úpravou  z minerálnej  škrabanej  omietky  na  zateplení.  Priečky  v  celom RD  sú vybudované z tehál. Vykurovanie RD je  riešené  ako ústredné  teplovodné  s  plechovými  panelovými   radiátormi  v celom RD   doplnené rebríkovými radiátormi v kúpeľniach   a kotlom  plynovým  kondenzačným závesným,  ktorý je umiestnený   v  kotolni v suteréne RD. Ohrev teplej úžitkovej vody  je riešený zásobníkovým  el.  ohrievačom, ktorý je prepojený  s kotlom  ÚV. Rozvod vody v RD je   riešený z verejnej   siete   plastovým  potrubím . Strecha RD je  sedlová na drevenom krove   pokrytá  krytinou  Tondach na latovaní.   Klampiarske konštrukcie  strechy  kompletné  z medeného. Okna vo všetkých  podlažiach RD  sú   plastové   EURO  s celoobvodovým  kovaním  s izolačným dvojsklom, doplnené vonkajšími hliníkovými  žalúziami. Interiérové dvere v  RD  z tvrdého dreva   plné a zasklené  do obložkových zárubní  z tvrdého dreva. Podlahy obytných miestnosti v  1.NP  parketové lepené z tvrdého dreva  a v podkroví  RD   plávajúce  laminátové podlahy.

Kúpeľňa  v 1.NP   RD nadštandardná   vybavená  plastovou  rohovou  vaňou, 2 x  umývadlom  v skrinke na báze dreva,  štýlovým WC kombi, bidetom  a samostatnou sprchou.  Podlaha kúpeľne   z keramickej dlažby  s  doplnkovým  podlahovým vykurovaním.

V 1.NP sa nachádza  kuchyňa  s kuchynskou linkou na báze dreva s pracovnou doskou na báze dreva s umelou dyhou zrealizovanou na mieru, kuchynským  sporákom s  keramickou  varnou doskou, el. rúrou s digestorom,  plastovým   drezom   s  odkapávačom s pákovou stojankovou  kuchynskou  batériou. Do kuchynskej zostavy je zabudovaná aj umývačka riadu. V kuchynskej zostave   je  samostatne  zabudovaná  aj   mikrovlnná rúra . V 1.NP RD sa nachádza aj samostatné WC  s umývadlom. Povrchové úpravy stien WC  z keramického obkladu, podlaha z keramickej dlažby. Kúpeľňa  v  podkroví  RD  je  vybavená  plastovou vaňou,  umývadlom a  WC  závesné  Geberit.  


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1