Detail nehnuteľnosti

Pripravujeme dražbu domu - Tvrdošín, ul. SNP

  • SNP 529/16, Tvrdošín
ID: #5874

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Tvrdošín, ul. SNP č. 529/16

Cena stanovená znaleckým posudkom: 83 400 eur

Rodinný dom s.č. 529

Oceňovaný rodinný dom je postavený na ulici SNP v meste Tvrdošín v blízkosti centra mesta. Rodinný dom je podpivničený , má jedno nadzemné podlažie a nadstavbu podkrovia. Pôvodná stavba domu bola podľa predloženého potvrdenia postavená v roku 1926. Prístavba a nadstavba boli realizované v rokoch 2012-2014. Nadstavba nebola v deň obhliadky stavebne dokončená. V rámci rekonštrukcie domu bol vyhotovený nový krov s novou strešnou krytinou z pozinkovaného plechu a zrekonštruované I.NP. Vyhotovená je prístavba vstupnej chodby do domu a schodiska do suterénu aj do nadstavby podkrovia, vyhotovená prístavba garáže v rámci I.PP.

Rodinný dom je postavený na betónových základoch. Obvodové murivo je vyhotovené z tehál hr.0,425m, priečky tehlové, strop nad I.PP - betónový, nad I.NP- drevený trámový spevnený železobetónovou stropnou doskou. Strop v nadstavbe nie je vyhotovený. Vyhotovené je zateplenie krovu a osadené plastové okná. Prístavba I.PP a nadstavba sú vyhotovené z pórobetónových tvárnic.

Dom je napojený na verejný rozvod vody, elektro, kanalizáciu. V lokalite je možnosť napojenia sa aj na verejný rozvod plynu.

I.PP

Vstup do suterénu je po betónovom schodisku z chodby I.NP a tiež samostatne z bočnej strany domu cez garáž a chodbu so schodiskom. Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností :

Pôvodná stavba : kotolňa so skladom dreva, sklad a ďalší sklad

Prístavba : garáž a chodba so schodiskom a komorou pod schodiskom

Podlahy sú betónové a dusaná hlina.

Okná na prístavbe plastové, v pôvodnej časti okná jednoduché. Garážové vráta oceľové vyklápacie, dvere hladké plné. Vnútorné omietky - vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná aj motorická.

V kotolni sa nachádza kotol na pevné palivo a zásobník na ohrev TÚV.

I.NP

Vstup do domu je po vonkajšom schodisku cez prístavbu vstupnej chodby do domu.

Podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností: pristavená chodba s betónovým schodiskom do suterénu a schodiskom do nadstavby podkrovia, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa a izba.

Podlahy sú vyhotovené nasledovne : vstupná chodba ( prístavba) - betón, chodba ( pôvodná stavba ) a predná izba - laminátová plávajúca podlaha, v kuchyni, v kúpeľni s WC - keramická dlažba.

V kuchyni sa nachádza nová kuchynská linka s nerezovým drezom s vodovodnou batériou nerezovou pákovou, zabudovaná sklokeramická varná doska a teplovzdušná rúra, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

V kúpeľni s WC sa nachádza - rohová akrylátová vaňa, keramické umývadlo, WC so spodnou nádržkou , rebrinový radiátor. Vodovodné batérie sú nerezové pákové. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane a WC.

Vnútorné omietky - vápenné hladké. Elektroinštalácia - svetelná, dvere rámové s výplňou, okná plastové.

Vykurovanie je novými oceľovými radiátormi. V prednej izbe je strop klenbový s oceľovými nosníkmi.

Nadstavba podkrovia :

Vstup do nadstavby podkrovia je po betónovom schodisku z pristavenej chodby I.NP. Po dokončení sa tu v zmysle predloženého stavebného povolenia budú nachádzať dve obytné miestnosti. V deň obhliadky vyhotovená len obvodová konštrukcia, zateplenie krovu a osadené okná . ( zateplenie krovu je započítané do stropnej konštrukcie podkrovia - dokončenosť stropnej konštrukcie 40 %). Ostatné konštrukcie neboli vyhotovené. Výkresová dokumentácia z nadstavby nebola znalcovi k vypracovaniu znaleckého posudku predložená. Predpokladá sa vyhotovenie podláh v izbách - laminátové, dvere hladké plné, vnútorné omietky - vápenné hladké, elektroinštalácia - svetelná.


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 59 400 €

Komerčné objekty - výroba Dražba - Rozostavaná výrobná hala v Kuklove/ZĽAVA Kuklov

  • 360.00m2
dražba 62 730 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom / Trenčianske Biskupice/ZĽAVA Legionárska 1863/115, Trenčín

  • 106.18m2