Detail nehnuteľnosti

Dražba domu - Veľký Krtíš, ul. Duklianska

  • Duklianska 504/2, Veľký Krtíš
ID: #5825

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Veľký Krtíš, ul. Duklianska č. 504/2 

Dátum konania dražby: dňa 29.05.2019
Čas konania dražby: 11:30 hod.
Miesto konania dražby: Euromotel, Čerenčianská 1712, 979 01 Rimavská Sobota - salónik na prízemí

Najnižšie podanie: 52 875 eur
Dražobná zábezpeka: 10 000 eur

Číslo účtu: 9326568/5200 Var. symbol: 1572017

Termín prvej obhliadky: dňa 09.05.2019 o 14:00 hod.
Termín druhej obhliadky: dňa 22.05.2019 o 14:00 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 70 500 eur

Oceňovaný rodinný dom súp.č. 504 je postavený na rovinatom pozemku  KN p.č. 1925 v okresnom meste Veľký Krtíš na Duklianskej ulici. Prístup k domu je priamo z miestnej prístupovej komunikácie a tiež z ulice Červenej armády. Rodinný dom je postavený ako samostatne stojaci, čiastočne podpivničený s dvomi nadzemnými podlažiami. Rodinný dom bol skolaudovaný na  základe kolaudačného rozhodnutia, ktoré bolo vydané dňa 24.11.1977. Zastrešenie domu je riešené plochou strechou s krytinou (predpokladané vyhotovenie natavované asfaltové pásy). Vonkajšie omietky domu sú brizolitové, soklík z keramického obkladu. V zmysle vyjadrenia vlastníčky nehnuteľností je dom napojený na verejné inžinierske siete a to konkrétne - voda, plyn, elektro, kanalizácia. V deň obhliadky bol dom podľa údajov vlastníčky odpojený od verejných rozvodov elektriny a plynu.

I.PP
V suteréne sa podľa predloženej projektovej dokumentácie nachádza - kotolňa, dva sklady a chodba so schodiskom na I.NP. Jednotlivé konštrukčné prvky sú oceňované v zmysle štandardov podľa, ktorých sa realizovali rodinné domy v danom období výstavby. 
Vnútorné omietky sa uvažujú vápenné hladké, elektroinštalácia - svetelná, presvetlenie anglickými dvorčekmi ( oceňované ako najbližšie porovnateľné okná zdvojené). Podlahy - predpokladá sa cementový poter.  V kotolni sa predpokladá osadenie plynového kotla a zásobníka na ohrev TÚV. Osadenie dverí sa predpokladá  -  hladké plné.
I.NP 
V zmysle predloženej projektovej dokumentácie podlažie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : 1- chodba so schodiskom, 2 predsieň, 3 - kúpeľňa, 4 - WC, 5 komora, 6 kuchyňa, 7 - garáž ( teraz podľa vyjadrenia vlastníčky izba), 8 - izba. 
Podlahy sú uvažované z PVC v obytných miestnostiach na základe informácii získaných od vlastníčky, v kúpeľni a vo WC - sa predpokladá keramická dlažba. Vykurovanie - sa predpokladá oceľovými radiátormi, vnútorné omietky sa predpokladajú vápenné hladké.
Predpokladá sa - okná zdvojené v drevenom ráme, dvere hladké plné do izieb s presklením.
V kúpeľni by sa v zmysle predloženej projektovej dokumentácie mala nachádzať smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou a keramické umývadlo s vodovodnou batériou. Keramický obklad sa predpokladá dookola celej kúpeľne aj okolo vane. 
Vo WC sa predpokladá osadenie WC s nádržkou bez umývadla . Vyhotovenie keramického obkladu sa nepredpokladá.
V kuchyni sa predpokladá osadenie štandardnej kuchynskej linky dĺžky 3,40m (v zmysle nákresu z predloženej projektovej dokumentácie)  so smaltovaným drezom s vodovodnou batériou, plynový sporák s elektrickou rúrou, digestor. Keramický obklad sa predpokladá , že je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.
Predpokladá sa vyhotovenie elektroinštalácie na podlaží - svetelná aj motorická.
II.NP
Podlažie v zmysle predloženej projektovej dokumentácie dispozične pozostáva z nasledovných miestností : 1- chodba so schodiskom, 2 predsieň, 3 - kúpeľňa, 4 - WC, 5 komora, 6 kuchyňa, 7 - obývacia izba, 8 - izba, 9 - balkón. Podlahy sú vyhotovené z PVC, v kúpeľni a vo WC - sa predpokladá keramická dlažba. Vykurovanie - oceľovými radiátormi, vnútorné omietky vápenné hladké.
Predpokladá sa osadenie okien zdvojených v drevenom ráme, dvere hladké plné do izieb s presklením.
V kúpeľni sa predpokladá v zmysle predloženej projektovej dokumentácie mala nachádzať smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou a keramické umývadlo s vodovodnou batériou. Keramický obklad sa predpokladá dookola celej kúpeľne aj okolo vane. 
Vo WC sa predpokladá osadenie WC s nádržkou bez umývadla , vyhotovenie keramického obkladu sa nepredpokladá.
V kuchyni sa predpokladá osadenie štandardnej kuchynskej linky dĺžky 3,40m (v zmysle nákresu z predloženej projektovej dokumentácie) so smaltovaným drezom s vodovodnou batériou , plynový sporák s elektrickou rúrou, digestor. Keramický obklad sa predpokladá , že je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.
Elektroinštalácia na podlaží sa uvažuje svetelná. Z prednej strany domu je loggia - oceňovaná ako balkón nad 5m2 a balkón prístupný z chodby so schodiskom je oceňovaný ako balkón do výmery 5m2.

Vzhľadom na skutočnosť, že rodinný dom nebol znalcovi na obhliadku a zameranie sprístupnený predpokladá sa, že je v pôvodnom stave z obdobia výstavby  vrátanie vybavenia a  použitých štandardných materiálov z obdobia výstavby ( z roku 1977).


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 56 500 €

Domy a vily - Iný objekt na bývanie Pripravujeme dražbu ubytovne - 43 JEDNOIZBOVÝCH BYTOV - Utekáč, okr. Poltár Utekáč

  • 1980.00m2
  • 43
dražba 51 500 €

Pozemky - orná pôda Dražba ornej pôdy 2240 m2/ BA - mč. RAČA/okr. Bratislava III/50% ZĽAVA Bratislava-Rača

  • 2240.00m2
dražba 55 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinný dom s pozemkom / Zlaté Klasy-Rastice Horná 285/7, Zlaté Klasy

  • 186.80m2
dražba 50 310 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu - Hliník nad Hronom, ul. SNP Námestie SNP 117, Hliník nad Hronom

  • 386.00m2
  • 2
dražba 54 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s veľkým pozemkom Jánovce (okr. GA)/ZĽAVA Jánovce 60, Jánovce

  • 271.47m2
  • 3