Detail nehnuteľnosti

Príprava 1. kola dražby domu - Kapušany

  • Kapušany
ID: #5553

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Kapušany, ul. Topoľová č. 290/4, okr. Prešov

Predmetom ocenenia je dvojpodlažný rodinný dom bez podpivničenia. Rodinný dom je postavený v okrajovej časti obce Kapušany v katastrálnom území obce Kapušany. Rodinný dom je prístupný z miestnej spevnenej komunikácie. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1973. Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku s možnosťou napojenia na obecný rozvod plynu, kanalizácie, vodovodu a elektriny.

Rodinný dom je dvojpodlažný objekt bez podzemného podlažia. Základy sú ako základové pásy s izoláciami. Stropy sú rovným podhľadom železobetónový nad I. nadzemným podlažím. Zvislé konštrukcie murované v skladobnej hr. nad 40cm. do 50 cm. Strecha je pultová, krytina strecha je plechová pozinkovaná. Klampiarske konštrukcie úplne strechy z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky sú brizolitové, obklady fasády sú z prírodného kameňa. Schody na poschodie sú s povrchom z keramickej dlažby. Dvere sú v celom dome drevené presklené. Okná sú v celom dome plastové zdvojené s plastovými žalúziami. Podlahy v obytných miestnostiach sú plávajúce laminátové a v ostatných miestnostiach z keramickej dlažby. Vykurovanie v rodinnom v celom dome je ústredné v celom dome , kotol na plyn a v celom dome sú osadené radiátory. Ohrev teplej vody je zabezpečený zásobníkovým elektrickým ohrievačom kombinovaným s ústredným vykurovaním. Na prízemí rodinného domu je vyhotovený krb s vyhrievacou vložkou. V kuchyni na prízemí je kuchynská linka na báze s nerezovým umývadlom, digestorom, plynovým sporákom a je vyhotovený keramický obklad. V kuchyni na poschodí je zabudovaná kuchynská linka na báze dreva, s plynovým sporákom digestorom nerezovým umývadlom a keramickým obkladom. Na prízemí v kúpeľni je osadená liatinová vaňa, keramické umývadlo s batériou, WC a kompletnými obkladmi stien z keramického obkladu. Na poschodí rodinného domu je druhá samostatná kúpeľňa kde je osadená liatinová vaňa, keramické umývadlo s batériou, WC a kompletnými obkladmi stien z keramického obkladu.

Vzhľadom na použité stavebné konštrukčné prvky, stavebné materiály, hrúbku obvodového muriva a berúc do úvahy že rodinný dom je v dobe ocenenia je dobrom stavebno technickom stave stanovujem celkovú životnosť rodinného domu na 100 rokov.


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 1 €

Pozemky - pre rodinné domy Dražba pozemku - Drahovce - cena dohodou Drahovce

  • 860.00m2
dražba 0 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 1. kola dražby 2 domov - Selce Partizánska 103, Selce

  • 265.00m2
  • 6
dražba 0 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 1. kola dražby domu - Honce 143, Honce

dražba 0 €

Domy a vily - Rodinný dom Príprava 1. kola dražby domu - Leles Blatná 373/8, Leles

dražba 1 €

Byty - 3 izbový byt Pripravujeme dražbu 3-izbového bytu v Nitrianskom Pravne Pionierska 386/8, Nitrianske Pravno

  • 78.14m2
  • 3
dražba 1 €

Byty - 2 izbový byt Pripravujeme dražbu 2-izbového bytu - Kátlovce okr. Trnava Kátlovce 3, Kátlovce

  • 49.99m2
  • 2