Detail nehnuteľnosti

Dražba rodinného domu - Kežmarok, ul. Strelnica

  • Strelnica, Kežmarok
ID: #5948

Popis nehnuteľnosti:


Adresa: Kežmarok, ul. Strelnica

Predmet dražby: Rozostavaný rodinný dom s pozemkami

Dátum konania dražby: dňa 14.03.2019
Čas konania dražby: 08:30 hod.
Miesto konania dražby: Hotel Sobota, Kežmarská 988/15, 058 01 Poprad-Spišská Sobota - konferenčná miestnosť na 1. poschodí

Najnižšie podanie: 148 500 eur
Dražobná zábezpeka: 15 000 eur

Číslo účtu: Var. symbol: 972018

Termín prvej obhliadky: dňa 22.02.2019 o 08:30 hod.
Termín druhej obhliadky: dňa 12.03.2019 o 08:30 hod.

Cena stanovená znaleckým posudkom: 165 000 eur

POPIS STAVBY

Predmetný rozostavaný rodinný dom na p.č. 2533/5 v k.ú. kežmarok je samostatne stojací so sedlovou strechou osadený v svahovitom teréne. Dom má jedno podzemné podlažie, prízemie a podkrovie. V podzemnom podlaží je zádverie, garáž, chodba so schodišťom, kotolňa, kúpeľňa, sklad, dve pivnice a garáž pre jedno osobné auto. V prízemí je chodbahala so schodiskom, kuchyňa, izba a WC. V podkroví sú tri izby, hala a kúpeľňa s WC. 

Rodinný dom je založený na pásoch z prostého betónu s izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé konštrukcie podzemného podlažia sú z monolitického betónun a murované tehlové s izoláciou proti zemmnej vlhkosti.  Zvislé konštrukcie nadzemných podlaží sú murované z tehál Porotherm. Tepelná izolácia obvodových stien nie je dokončená.  Stropy nad podzemným podlažím a prízemím sú železobetónové monolitické. Strop v podkroví  akrov strechy je drevený trámový, väznicový ukotvený do železobetónových stužujúcich vencov. Strop podkrovia je vytvorený z dreveného podhľadu. Zateplenie podkrovia je minerálnými rohožami. Krytina strecha je z ťažkých betónových škridiel Bramac. Klampiarské konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Na vonkajších stenách je plánovaná tepelná izolácia a fasádna minerálna omietka. Na dvoch stenách podzemného podlažia je kamenný sokel. Na vnútorných stenách sú hladké vápenné omietky a drevené obklady,  v kúpeľni, vo WC a v časti kuchyne sú keramické obklady. Podlahy sú drevené laminované a keramické dlažby. V podzemnom podlaží je plánovaná keramická dlažba. Schody na prízemie sú z mäkkého dreva s podstupnicami. Scody do podkrovia sú z tvrdého dreve točité. Vnútorné dvere sú drevené  dýhované v oceľových zárubniach. Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným dvojsklom. Garážové vráta  a vstupné dvere v podzemnom podlaží sú z tvrdého dreva. Vykurovanie v dome je ústredné teplovodné. V podzemnom podlaží a v podkroví sú oceľové vykurovacie telesá. V prízemí je podlahové vykurovanie aj s podokennými podlahovými konvektormi.  Zdrojom vykurovania je kotol na tuhé palivo. doplnkové vykurovanie je v hale prízemia krbom s vložkou na tuhé palivo. Ohrev teplej vody je vkombinovanom zásobníkovom ohrievači. V kúpeľni je plastová rohová vaňa, sprchovací box a dve umývadla. Vo WC na prízemí aj v podkroví je záchodová misa so zabudovanou nádržkou a malé umývadlo. V kuchyni je linka s nerezovým umývacím drezom, umývačka riadu, elektrická rúra, zabudovaná chladnička a mraznička a kuchynský pult s elektrickým sporákom s keramickou platňou, V dvoch izbách sú drevené vstavané skrine. Zásobovanie vodou je prípojkou z verejného vodovodu. Odpadová voda je odvedená prípojkou do verejnej kanalizácie. Dom je napojený na verejnú sieť NN vlastnou zemnou kábelovou prípojkou a na verejný plynovod vlastnou prípojkou plynu.

Na dome je potrebné dokončiť zateplenie obvodových stien, fasádne omietky, osadiť dva dvere v podkroví. V podzemnom podlažíje potrebné osadiť všetky vnútorné dvere, zariadenie kúpeľne,  dokončiť podlahy, dlažby, omietky v podzemnom podlaží. Stavba rodinného domu bola povolení na základe Stavebného povolenia z roku 2006. Stavba nie je skolaudovaná. Dokončenosť je v súčasnosti na 93,8%. 

 


Kontakt


JUDr. Stanislav Hric

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 153 000 €

Domy a vily - Rodinný dom Pripravujeme dražbu domu - Michalovce, Stráňaňy, ul. Sosnová Sosnová 978/9, Michalovce

  • 382.00m2
  • 5
dražba 149 000 €

Byty - 2 izbový byt Dražba - Dvojizbový byt v Bratislave v Starom Meste Blumentálska 26, Bratislava-Staré Mesto

  • 62.20m2
  • 2