Detail nehnuteľnosti

Dražba - Rodinný dom s pozemkom /Plavecký Štvrtok/Zľava

  • Plavecký Štvrtok
ID: #5806

Popis nehnuteľnosti:


Rodinný dom je samostatne stojaci, nepodpivničený s dvomi nadzemnými podlažiami.

Technický popis domu je prevzatý z predloženého znaleckého posudku č. 168/2006

Bol postavený v roku 1981. Vek stavby bol stanovený na základe predloženého potvrdenia o veku stavby, ktoré bolo prevzaté z predloženého znaleckého posudku.

Rodinný dom je postavený na betónových základoch . Obvodové murivo je vyhotovené z kvádrov hr.do 40cm, priečky tehlové. Strop nad I.NP je železobetónový s rovným podhľadom nad II.NP strop oceľový. Zastrešenie domu je riešené pultovou strechou s krytinou z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu – žľaby, zvody aj parapetné dosky. Vonkajšie omietky – brizolitové, v prednej časti I.NP obložené kabrincami.

Dom je napojený na verejný rozvod NN, vodu, plyn a kanalizáciu.

I.NP – prízemie domu:

Podlažie podľa výkresovej dokumentácie prevzatej z predloženého ZP dispozične pozostáva z nasledovných miestností : vstup, sklad, sušiareň, práčovňa, garáž a sklad.

Podlahy v zmysle predloženého ZP sú vyhotovené z PVC a cementového poteru.

Schody z I.NP na II.NP sú betónové s povrchom z PVC. Vykurovanie je oceľovými radiátormi.

Okná dvojité v drevenom ráme s vonkajšími plastovými roletami, dvere hladké plné, garážové vráta oceľové vyklápacie. Elektroinštalácia – svetelná aj motorická. Vnútorné omietky – vápenné hladké. Keramický obklad stien je vyhotovený v práčovni. Tu by sa v zmysle ohodnotenia mala nachádzať oceľová smaltovaná vaňa a samostatný sprchovací kút. Vodovodné batérie klasické na kohútiky. Na podlaží by sa mal nachádzať aj kotol na vykurovanie domu a zásobník na ohrev TÚV.

II.NP

Vstup na II.NP je po betónovom schodisku z I.NP s povrchom z PVC. Podlažie v zmysle predloženej PD prevzatej z predloženého znaleckého posudku dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa a tri izby.

Okná dvojité v drevenom ráme ( v deň obhliadky po vizuálnej obhliadke v prednej časti domu okná na báze plastov so žalúziami), dvere dýhované. Vnútorné omietky vápenné hladké.

Podlahy obytných miestností – parkety a koberec, v ostatných miestnostiach – keramická dlažba.

Vykurovanie je oceľovými radiátormi.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka  dĺžky 5m ( v zmysle ocenenia v znaleckom posudku) s nerezovým drezom s vodovodnou batériou pákovou, kombinovaný sporák a digestor, umývačka riadu.

V kúpeľni sa nachádza oceľová vaňa, umývadlo. Keramický obklad  je vyhotovený dookola celej kúpeľne aj okolo vane.

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad je vyhotovený.

Balkón z prednej strany domu je o výmere väčšej ako 5m2 a balkón v zadnej časti je menší ako 5m2. Balkóny sú prístupné z jednotlivých izieb na poschodí.


Kontakt


Mgr. Miloš Brezina

Predmet: Správa:
Súhlasím so spracovaním a uchovávanim osobných údajov zadaných v tomto formulári.

Podobné nehnuteľnosti


Image #1
dražba 86 400 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba domu a predajne potravín - Hrochoť, okr. Banská Bystrica Hrochoť

  • 326.00m2
  • 7
dražba 82 500 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba - rodinný dom s pozemkom / Kalnica (Kalná nad Hronom)/ZĽAVA Júliusa Fučíka 399/35, Kalná nad Hronom

  • 211.31m2
  • 4
dražba 85 950 €

Domy a vily - Rodinný dom Dražba rodinného domu - Halič, ul. Staničná Staničná 526/23, Halič