Investičné projekty

 • Polyfunkčný meštiansky dom VENUS Halenárska 7, Trnava

  Meštiansky dom sa nachádza v historickom centre Trnavy na Halenárskej ulici č. 7. Svojou architektúrou a typickou fasádou sa radí medzi budovy renesančného štýlu. Situovaný je v radovej zástavbe tvorenej vo väčšine prízemnými remeselníckymi domami, v ktorej má dominantné postavenie. Podľa doterajších prieskumov a poznatkov dom pochádza zo 17. storočia a je zaradený medzi pamiatkovo chránené budovy. V priebehu rokov 2006 – 2008 prešiel komplexnou rekonštrukciou.


  Viac informácií
 • Budova pre obchod, služby a administratívu: TRNAWER Námestie Jozefa Herdu 1, Trnava

  Úspešné firmy vedia, že dobrá adresa znamená pre biznis veľa. Budova pre obchod, služby a administratívu Vám túto možnosť ponúka. Nachádza sa na Námestí Jozefa Herdu v priamom susedstve Univerzity sv. Cyrila a Metoda, vzdialená 3 minúty od centra mesta a rovnako aj od nákupných centier na Veternej a Clementisovej ulici v Trnave.


  Viac informácií
 • Polyfunkčná budova ATRIUM Starohájska 1, Trnava

  Polyfunkčná budova ATRIUM sa nachádza v širšom centre mesta na Starohájskej ulici v Trnave. Strategická poloha nehnuteľnosti je jednou z jej hlavných výhod a ponúka rýchlu dostupnosť do centra (cca 3 min.) a zároveň bezproblémové napojenie na všetky dôležité cestné ťahy


  Viac informácií
 • Administratívna budova DUPOS Office House Tamaškovičova 17, Trnava

  DUPOS Office House je vzdialený 5 minút od centra Trnavy s optimálnym napojením na diaľnicu. Budova pozostáva z piatich nadzemných podlaží. Jej podlahová plocha je 1381 m2.


  Viac informácií
 • Nákupné centrum CASSALLE Beethovenova 29, Trnava

  Nákupné centrum Cassalle je lokalizované v spádovej oblasti Trnavy s veľkou hustotou obyvateľstva. Sídlisko Prednádražie aktuálne zaznamenáva veľký rozvoj v oblasti výstavby bytových domov a samotné obchodné centrum priamo zapadá do plánu humanizácie sídliska realizovaného Mestom Trnava.


  Viac informácií
 • Prevádzkový areál "Nitrianska" / SOLD / Nitrianska , Trnava

  Prevádzkový areál sa nachádza na Nitrianskej ceste č. 27 v Trnave. Areál pozostáva z administratívnej budovy, haly pre výrobné a skladovacie účely a pozemkov tvoriacich plochu areálu o rozlohe cca 10.000 m2 s vysoký podielom spevnených plôch.


  Viac informácií
 • Bytový dom Cassalle / SOLD / Beethovenova 33, Trnava

  Bytový dom Cassalle sa nachádza na Beethovenovej ul. č. 33 v Trnave. V rámci developerského projektu výstavby najvyššieho obytného domu v Trnave spoločnosť DUPOS realizovala jeho predprojektovú a projektovú fázu.


  Viac informácií
1